Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Achieve Juraid- Ft Hakkında

Sa Kg Achieve Jr 100-150 Winde Neden Kanat Vermiyor? Ayrıca Achieveye Forgotten Temple Menüsüde Eklenmeli Diye Düşünüyorum 10x Volkanic Rock Kes 1x Kanat Al Yada 3x Scorpion King Kes Ms Al Gibi Teşekkürler.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    100 Deva kesimi uzan süren bir görev. Kanat ödülü olsa güzel olurdu.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Achive kısmının baştan aşağı düzenlenmesi gerektiğini düşünüyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Achive kısmının baştan aşağı düzenlenmesi gerektiğini düşünüyorum.
    Hem düzenlenmeli hem hızlı geçiş için bir kısa yol tuşu atanmalı diye düşünüyorum. Örneğin önceden belirlediğimiz, seçmek istediğimiz 2 achieveyi PK da ap lazımken dex bonuslu achieveye tek tuşla geçeceğiz defans ihtiyacımız olduğunda tekrar o tuşa basıp direkt geçeceğiz çok yararlı olur...

Senior Member Cem_'s Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Hem düzenlenmeli hem hızlı geçiş için bir kısa yol tuşu atanmalı diye düşünüyorum. Örneğin önceden belirlediğimiz, seçmek istediğimiz 2 achieveyi PK da ap lazımken dex bonuslu achieveye tek tuşla geçeceğiz defans ihtiyacımız olduğunda tekrar o tuşa basıp direkt geçeceğiz çok yararlı olur...
    Başarımları hızlıca değiştirmeye kalktığımızda, bir cooldown-bekleme süresi mevcut. Hızlıca geçiş imkanı olacağını sanmıyorum. Ama 10'larca sayfada 100'lerce title arasından istediğimizi bulmayı kolaylaştırabilirler, en azından favoriler bölümüne 3 tane title eklenip, yine bekleme süreleri dahilinde istediğimizi hızlıca seçebilmemiz mümkün olabilir.

Yapımcı firmadaki yazılımcı arkadaşlardan biri hazır arayüzlere el atmışken buna da el atabilir diye düşünüyorum. Zira yapımcı firmaya bir şey yaptırmak, deveye hendek atlatmaktan daha zor.