Results 1 to 7 of 7

Exclamation Aldığım ceza hk.

Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Öncelikle belirtmek isteriz ki; hesapların engellenmesi ya da hapis cezası almanız kayıtlarımıza göre detaylı incelemeler sonucunda gerçekleşmektedir.

İtirazlarınız üzerine hesabınızın ceza sebebi için tekrar ilgili birimle iletişime geçmiş bulunmaktayız. Yapılan incelemeler neticesinde karakterinizin disiplin zindanına gönderilmesiyle ilgili herhangi bir hatalı işlem görülmemiştir.

Ne yazık ki karakterinizi Disiplin Zindanı'ndan çıkaramıyoruz. İlgili görevi tamamlayarak zindandan ayrılabilirsiniz.

Davranış Kurallarımıza göz atmak için aşağıdaki adresi ziyaret ediniz:
    https://www.nttgame.com/tr/corporate/rulesofconduct

Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için Kullanıcı Sözleşmesi ve Davranış Kurallarımıza bağlı kalınız.

Farklı bir sorunuz olursa yeni bir bilet atmaktan çekinmeyiniz

Saygılarımızla,
    NTT Game Destek Ekibi

Tamam Görevi Yapıp Zindan'dan Çıkayım Ama Nasıl Yapıcağım 999cah mı çekeyim ne illegal program kullandım nede bir şey açtım
    Maradon'da Tezgah ta Oyunu Tezgaha Koyup Çıktım Geldiğimde Oyun Disconnet olmuş oyunu açtığımda kendimi zindan'da buldum
    ve şimdi çıkamıyorum incelemeler sonucu illegal program kullanmadığım açıkça belli olduğu halde ben oyun oynayamıyorum
    aldığım premium boşuna gidiyor (

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Bilet göndermeniz sonucunda destek ekibi gerekli kontrolleri sağlamış "Yapılan incelemeler neticesinde karakterinizin disiplin zindanına gönderilmesiyle ilgili herhangi bir hatalı işlem görülmemiştir." diye belirterek nihai kararı size iletmiş görünüyor.

Tekrar belirtmek isterim, bilet göndermeniz durumunda hesabınız destek ekibi tarafından tekrar incelenmekte ve nihai karar size bu incelemelerin ardından iletilmektedir. Ayrıca, hesabınız tekrar incelenmeden size dönüş sağlanmamaktadır.

Bütün bu durumlara rağmen itirazınız var ise tekrar bilet gönderebilirsiniz ancak size gelen yanıtın nihai karar olduğunu unutmamalı ve bilet gönderecekseniz spam yapmamanız gerekmektedir. Spam yapmanız durumunda destek sisteminden uzaklaştırılabilirsiniz. Ek olarak, bilgisayarınızda kalıntı kalmış olabilir. Bu sebep ile temiz bir kurulum yapmanızı tavsiye ederim.

Senior Member
    hile kulananlar hapis bam bam bam af yok

Haksız yere girdiğim zindan'dan görevi yapıp çıkın diyorsunuz
    ne ile suçlan dığımı bile bilmiyor ve işlemediğim bir sucu işlemiş
    gibi gösteriyorsunuz ve dahası zindan dan çıkaramaya cağınızı
    yazıyorsunuz.
    Oyunu bırakırım haksız yere işlemediğim bir suç içinde asla
    np çekmem oyunun hatası yüzünden zindana atılıyorum ve
    zindan dan çıkartılmıyorum oyun un adil anlayışı bu ise tamam
    öyle olsun sizler haklısınız biz mağdurlar haksız

Junior Member
    İlla hile değil aslında. Jr de afk kaldıysanız biri report etmiş olabilir. Birinin pazarını tutmuş olabilirsin vs vs. Ya da hiçbir şey yapmamış da olabilirsin. Açıklama falan yapmazlar boşuna bekleme.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by afksa View Post
    İlla hile değil aslında. Jr de afk kaldıysanız biri report etmiş olabilir. Birinin pazarını tutmuş olabilirsin vs vs. Ya da hiçbir şey yapmamış da olabilirsin. Açıklama falan yapmazlar boşuna bekleme.
    oyun, yurtdisindan oynayanlara hep DC atiyor. Ben de JR'de deva son vurus beklerken DC yedim ve JR afk den ertesi gunu 3 gun ban yedim.

Ticket attim, video kaydi ve yayin goruntusunu atabilecegimi soyledim, cevap "suclusun" deyip, umursamaz ve takmaz bir sekilde birakip, ticket acma yetkimi alip hic bir sekilde onlara geri donus yapmami saglamadilar.

Yalan dolan buralar hep, alistik biz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by afksa View Post
    JR AFK, pazar tutma gibi nedenlere hapis cezası verilmez. Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayınız.

Quote Originally Posted by jaggermeister35 View Post
    oyun, yurtdisindan oynayanlara hep DC atiyor. Ben de JR'de deva son vurus beklerken DC yedim ve JR afk den ertesi gunu 3 gun ban yedim.

Ticket attim, video kaydi ve yayin goruntusunu atabilecegimi soyledim, cevap "suclusun" deyip, umursamaz ve takmaz bir sekilde birakip, ticket acma yetkimi alip hic bir sekilde onlara geri donus yapmami saglamadilar.

Yalan dolan buralar hep, alistik biz.
    JR etkinliğinde dc olursanız, bu sebepten dolayı ceza almazsınız. JR AFK kanıtları için oyunculardan farklı odalarda belirli süreler almalarını istiyoruz. Müşteri hizmetlerine bilet attığınızda ceza aldığınız kanıtlar ve hesap loglarınız yeniden incelenir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.