Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 117
    Quote Originally Posted by 9nmURAyt View Post
    Pencere modunda simge durumuna küçülttüğünüzde dakikalar sonra oyunun Yanıt vermeme sorunu geçen haftaki STEAMKO güncellemesiyle ilk STEAMKO da başladı. Bu haftaki USKO güncellemesi ile de buraya da geldi. SteamKO da bir haftadır var bu sorun. Şu anki güncellemeyle buraya da gelmiş oldu.
    aynen vgdemekki güncellemeyle alakalı bir problem var. umarım düzeltilir. çünkü sadece oyun oynamıyoruz pc dee başka işlemler de yapılıyor ve simge durumuna küçültüp pencere modu da kullanılabiliyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 31cirewo View Post
    aynen vgdemekki güncellemeyle alakalı bir problem var. umarım düzeltilir. çünkü sadece oyun oynamıyoruz pc dee başka işlemler de yapılıyor ve simge durumuna küçültüp pencere modu da kullanılabiliyor.
    ben diğer pcyi pazara bırakamıyorum ona razıyım bu bilgisayarda ekran donuyor. diğeri 2 dk maksimum xigncode hatası veriyor.

Senior Member
    ßende sürekli pencere hatası alıyorum hemen kapanıyor + karaktere girmeye çalışırken de dc oluyorum

Junior Member
    Yeni güncellmeden sonra oyun siyah ekranda kalıp dc sorunu var arkadaşlar
    Eğer afq kalıp pc niz ekran koruyucsna geçiyorsa yada farklı bir oyun oynayıp geri dönmeye calıstgınızds siyah ekran veriyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by bjk View Post
    Yeni güncellmeden sonra oyun siyah ekranda kalıp dc sorunu var arkadaşlar
    Eğer afq kalıp pc niz ekran koruyucsna geçiyorsa yada farklı bir oyun oynayıp geri dönmeye calıstgınızds siyah ekran veriyor
    +1 bendede aynı şekilde + yurt dışı dclerde başladı.

Senior Member
    Ekran kapalıyken veya simge durumunda uzun süre kaldiktan sonra oyun kapanıyor. Kapanmasa bile ekranda hiçbir şey hareket etmiyor.

konuyu güncel tutalım arkadaşlar yetkili arkadaşlar ilgilensin.

Senior Member
    sorun bugün de devam etmektedir

Yeni gelen güncellemeden sonra karşılaştığım bir sorun. Knight alttayken csgo ya girdim. Ne kadar zamanda verdiği pek belli olmuyor. Bazen 3-5dakika bazen 15dakika içerisinde karakterimin oyundan düştüğünü görüyorum. Yetkili arkadaşların bilgisine

Senior Member
    Nickname
    toxrenu
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Selam arkadaşlar,

Yaşadığınız sorunun genel bir problem olup olmadığını anlamamız için testler yapıyoruz, bir gelişme olursa bu konu üzerinden bilgi vereceğiz.

Ortalama ne kadar süre sonra bu ekranla karşılaşıyorsunuz? Bunu da belirtirseniz daha sağlıklı sonuçlar alabiliriz.
    Sorun genel problem ki bunca insan burada dil döküyor. Kişisel problem olarak bunu asla kabul etmeyeceğiz.

Ortalama olarak, CS:GO için konuşursak 5 dakikaya Knight Online ile bağlantım kesiliyor. Ayrıca zaman zaman kendiliğinden DC problemi de yaşıyorum (herhangi bir ikinci oyun açık değilken).