Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 111 to 117 of 117
    Senior Member
    Chaostan sonra deneyip konuyu güncellerim

Senior Member
    düzelmiş elinize sağlık

Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Sorunu yaşamaya devam ediyor musunuz? Daha öncede bende bu sorunu yaşıyordum şu an problem bulunmuyor.
    sorun çözülmüştür teşekkr ederiz vay bee çözüldü

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Hiçbir moderatör bu konu hakkında düzeltilecek yazamaz, düzeltilmesini umuyoruz ya da buna benzer cümleler kurabilir. Bu konu direkt olarak yapımcı ve yayıncı arasında geçer. Teknik ekip bize bir bilgi verirse ancak bu konu hakkında kesin şeyler yazabiliriz ki hemen hemen her şey sadece güncelleme notlarında açıklanıyor.
    Bu sorun O PATCHten beri STKO'da da var. Burada çözüldü ama orada çözmediler ve problemi kabul etmiyorlar. Aklı başında bir muhatap bulamadım; bir türlü anlatamıyorum bu sorunu. Aynı buradaki sorun yaşanıyor işte, hatta orada (patchler önce oraya geldiği için) buradan yaklaşık bir hafta önce aynı patch ile başladı sorun, burada çözüldü orada hala devam ediyor. Lütfen bir yardımcı olun, en azından beni sorunu çözebilecek birine yönlendirin. 3 ticket attım hepsine otomatik ve alakasız cevap veriyorlar, kimseye laf anlatamıyorum. Çıldırmak üzereyim, lütfen yardım edin.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by 9nmURAyt View Post
    Bu sorun O PATCHten beri STKO'da da var. Burada çözüldü ama orada çözmediler ve problemi kabul etmiyorlar. Aklı başında bir muhatap bulamadım; bir türlü anlatamıyorum bu sorunu. Aynı buradaki sorun yaşanıyor işte, hatta orada (patchler önce oraya geldiği için) buradan yaklaşık bir hafta önce aynı patch ile başladı sorun, burada çözüldü orada hala devam ediyor. Lütfen bir yardımcı olun, en azından beni sorunu çözebilecek birine yönlendirin. 3 ticket attım hepsine otomatik ve alakasız cevap veriyorlar, kimseye laf anlatamıyorum. Çıldırmak üzereyim, lütfen yardım edin.
    Selam,

Durumu test ederek ekibe bilgi verebiliriz, teşekkürler.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Durumu test ederek ekibe bilgi verebiliriz, teşekkürler.
    Ne yazık ki bugün gelen patch ile de sorun devam ediyor. Sanırım hiç bir değişiklik yapılmamış. Test ekibine bilgi verebilmiş miydiniz?
    Açıklama: Kayıtlara geçmesi açısından aynı bilgisayarda aynı oturumda SteamKO yerine USKO açıp kullandığımda pencere moduna alıp oyunu aşağıya atarak istediğim oyunu veya tam ekran programı saatlerce hatta günlerce çalıştırabiliyor veya oyunda kopma olmadan oturum değiştirebiliyorum. Aynı sistemde SteamKO ile pencere moduna alıp başka bir işlem yapmaya kalktığımda en geç 15 dakika sonra Disconnect oluyorum. (USKO'da da bu hata ortaya çıktığında aynı şekilde Disconnect oluyordum oyun yanıt vermiyordu ama düzeltildi. Ama SteamKO da kimseye derdimi anlatamıyorum.) Lütfen yardımcı olun.

Moderator NightOwl's Avatar
    Tekrardan selam,

Siz söyledikten sonra birkaç oyunda test etmiştim. Durumu hangi oyun/oyunlarda yaşadığınızı ve işletim sisteminizi özel mesaj ile iletiniz. Problem USKO tarafında çözüldüğü için konu kapatılmıştır.

İyi forumlar.