Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Anlaşilmayan yerdeyim

MERHABALAR İYİ GÜNLER ÖNCELİKLE

durumu kısaca şekilde açıklayayım oyuna girdiğimde karakterimi çok farklı bir yerde buluyorum.. bu yerden çıkamıyorum yada hareket edemiyorum..

not: 1 haftalık hesap kapatma +hapis cezası aldım

haftalık cezam bitti hapise girip görevimi yapayım çıkayım şeklinde bir düşünceyle girdiğimde çok farklı bir yerde olduğumu görünce şok oldum ne yapmam gerekiyor bana bir gösterir misiniz ?

resim yükledim olayı görüp lütfen yardımcı olun

Junior Member
    şunuda belirtmek isterim

yan karakterlerim arasında 83 level magem bulunmakta...az önce ona girdim hiç sorunsuz girdi
    ben hile ile hurda ile işi olmayan bir oyuncuyum. ileride bu konu yüzünden başım ağrısın istemiyorum...
    TEKRARDAN BELİRTİYORUM...BİR YOL GÖSTERİN SORUNU ÇÖZELİM BU KONU YÜZÜNDEN HERHANGİ BİR MADURİYET YAŞAMAK İSTEMİYORUM...

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Zindan bölgesinden çıkabilmek için

1- PUS üzerinden satın almış olduğunuz “Punishment Stick + Wing” eşyasını [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.

2- İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürünüz.

3- Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkışı gerçekleştirmeyi talep ediniz.

4- Discipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick üzerinizden gidecektir.

5- Dragon Wing Voucher’ı daha sonra [Vendor] Kayra’a iade edip hediye edilen kanadınızı da alabilirsiniz. Son olarak,

Punishment Stick eşyanızı çöpe atmayınız; zindan bölgesinden çıkabilmeniz için üzerinizde olması gerekmektedir.

Zindan bölgesi normal şartlarda bu şekilde gözükmemekte, ekran kartı güncellemesini ve diğer sistem güncellemelerinin kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Güncellemelerin tam olduğuna eminseniz oyunu tamamen kaldırdıktan sonra aşağıya bırakacağım link üzerinden yeni bir kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Town atmayı denemiş miydiniz? Town atma komutunu da denedikten sonra çevreniz bu şekilde mi gözüküyorsa, aşağıdaki linkten kurulum yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Alternatif İndirme Linki