Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Pek cok kişiye sordum Ringle karakter almak riskli sonucuna vardım. Ceza geçmişini göremedikten sonra başkasının suçunun cezasını çekmek gibi oluyor. Karakteri alalı 10 gün oldu henüz sıkıntı yaşamadım ama ya bir gün yaşarsam diye düşününce insanın oyun hevesi kaçıyor. Ceza geçmişinin görüntülenmesi için GM lerden yenilik bekliyoruz. Teşekkürler yorumlar için

Junior Member
    ceza riski var ama tanıdığın temiz bir oyuncudan alırsan bir sıkıntı olmaz.Bence bu ring meselesi de çok saçma madem böyle geri dönüşü olmayan cezalar var ring trade edilemez olsun kimsenin de canı yanmasın.

Tanıdık oyuncudan almak diyor herkes ama şunu düşünen yok mu ; 8 senedir oynamıyorum. Kimi tanıyabilirim ki ? Twich yayınlarını bile dün ilk kez gördüm. Bizim zamanımızda Cz de ölünce Gb gidiyordu :d Bu ring olayının acilen düzeltilmesi gerek. Moderatörlere çağrı da bulunmak istiyorum.

Junior Member
    Yıllardır bu sorun var reb 10 çar alıp banlatandan hapse düşenine kadar konular açıldı ama nerde mantıksızlık orda mgame o yüzden düzeltilceğini sanmıyorum.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Pilotbey23 View Post
    Pek cok kişiye sordum Ringle karakter almak riskli sonucuna vardım. Ceza geçmişini göremedikten sonra başkasının suçunun cezasını çekmek gibi oluyor.
    Problem yaşamanız durumunda belirttiğim gibi, Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden destek bileti gönderebilir ve müşteri hizmetlerine durumu anlatarak yardım talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri gerekli incelemeleri yaparak biletinize yanıt verecektir.

Evet arkadaşlar ticketimin cevabı çok hızlı geldi. Bilgi paylaşımı yapamayacaklarını ve tanıdık birinden almam gerektiğini söylediler. Senelerdir oynamadığımı göz önüne alırsak ve de char kasan bir akrabamın olmadığını da düşünürsek sanıyorum ringle karakter almak çok riskli. Yolcu taşırken bi kenara pc koyup genie bırakırım artık Sayın yöneticiler lütfen bu sorunumuzu iletiniz. Karakteri ringle alıp kendı accountuma alabiliyorsam ve eski account farklı İp ise ki bu durum da karakterin el değiştirdiğini ispatlar bu durum da öncesinden muaf tutulmam gerekir. Karaktere np nin nasıl kasıldığını neler yaptığını bilemem. Ayrıca aldığım karakter belki de 5 yıllık karakter. Teşekkür ederim hızlı cevaplar ve yorumlar için. Herkese keyifli oyunlar. Lütfen yardımcı olunuz. Konu kilit lütfen
    Last edited by Pilotbey23; 12-03-2020 at 04:59 PM.