Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Ringle Karakter Alma

Merhabalar uzun yıllardır oynayamıyorum. Pilot olmam sebebi ile sürekli pc başında olamıyorum. Bu sebeple ringde kasılmış ve hazır bir karakter aldım. Yaptıgım bazı araştırmalar sonucu eğer karakterin ring öncesi sahibinin illegal geçmişi var ise mesela 3 kez hapse düştü ise benim ilk hatamda süresiz ban yiyebileceğimi öğrendim. Bu durum hakkında herhangi bir bilgisi olan var mı ?
    Karakterin oyun geçmişini öğrenebilir miyim ?
    Bu konu ile ilgili desteğe ticket attım ancak sonuç alabilir miyim bilmiyorum.

Saygılarımla

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Maalesef öğrenemezsiniz. Karakterlerin geçmişte işlediği bir suç var ise karaktere ceza uygulanabilir, bu tarz bir satın alım tavsiye edilen bir durum değildir. Bu sebep ile ring ile karakter alacaksanız bildiğiniz/tanıdığınız kişilerden almanız önerilir.

Eğer yüzükte karakter aldıysanız ve hesabınız kapatılırsa, Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden destek bileti gönderebilir ve müşteri hizmetlerine durumu anlatarak yardım talep edebilirsiniz.

Peki bu sicil account üzerine mi karakter üzerine mi işliyor ? Mesela adam daha önce 3 kere hapis yedi. Charı ben aldım.Alırken bilmem mümkün değil. Exp parti girdim pt de hile var bunu da bilmem mümkün değil Gm dedi ki hapse atayım. Sonra bi baktı 3 kere girmiş ama bu account farklı. Ring ile acılmıs. Direk Banlarsa bana haksızlık olmaz mı ?

Senior Member
    aslında olması gereken ring basıldığı zaman nasılki lw görülüyosa oraya aldığı cezanında yazılması lazım alacak kişi baktığında görebilmeli yada ring olayını tamamen yasaklamalı

ticket ile sordum karakterin geçmişini umarım cevap verirler

Junior Member
    Çok saçma durum, NCS atınca peki önceden işlenen suçlar siliniyor mu _? Yapılan illegaller karakteri kapsıyorsa en son suçta niye account banlanıyor. Güvenli kişilerden aldıktan sonra ringli char kimse almaz ki. Bilet gönderince çözülecek mi oda belli değil. 2800 Npoints parası verip güvenli olsun diye karakter alıyorsun ama geçmişi kötüyse ayvayı yiyorsun. Dürüst oyuncuya yer yok sanırım

Oktay bey size katılıyorum. Bu konu da bi güncelleme getirilmeli. Şimdi en başından oturup char kasacak vaktim yok. Böyle diken üstünde de oynanmıyor. Tekrar bırakmak da istemiyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by Pilotbey23 View Post
    Oktay bey size katılıyorum. Bu konu da bi güncelleme getirilmeli. Şimdi en başından oturup char kasacak vaktim yok. Böyle diken üstünde de oynanmıyor. Tekrar bırakmak da istemiyorum
    Ringli char alıp üstüne bide NCS atacaksınız. O zaman sorun kalkacak gibi gözüküyor. ( NCS = Hacca Gitmek ) Moderatör arkadaşlar buna cevap verecektir sanırım.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Gerekli bilgiler yukarıda verilmiş görünüyor. Ek olarak isim değiştirilmesi verilecek olan cezadan kurtulmasını sağlamayacaktır.

Forumun arama bölümünü kullanarak daha önce açılan yüzükle alakalı tüm konuları araştırabilirsiniz.

Senior Member
    Yüzükte karakterin ceza geçmişi de gorulmeli