Results 1 to 9 of 9

Artık krowaz gelmeli

Yeni sunucu diye bişey kalmadı eskiden bu süre içinde yeni server açıyodunuz iki sene geçti aynı tas aynı hamam en azından artık krowaz gelmeli...

Senior Member
    katılmyorum eylül ayında olabilir şuan krowaz gelmesi biraz sacma olur şimdi krowaz getirseler sonra yeni sw gelmeli derdiniz o yüzden eylül ayında krowaz gelmeli .

Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    katılmyorum eylül ayında olabilir şuan krowaz gelmesi biraz sacma olur şimdi krowaz getirseler sonra yeni sw gelmeli derdiniz o yüzden eylül ayında krowaz gelmeli .
    Ne eylülü dostum 1 sene daha mı bekleyeceğiz ben sana utc gelsin DKSler havada uçuşsun demiyorum en azından sadece krowaz gelsin

Senior Member
    Yoooo biz böyle iyiyiz. Krowaz utc isteyenler yallah eski sw lere.

Rutine bağladık sıkıldık ama itemlerimiz olduğu için satmadan istemiyor gibi yapmak zorundayız.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Predator1987 View Post
    Yoooo biz böyle iyiyiz. Krowaz utc isteyenler yallah eski sw lere.

Rutine bağladık sıkıldık ama itemlerimiz olduğu için satmadan istemiyor gibi yapmak zorundayız.
    Biz böyle iyiyizderken ? siz kimsiniz ki ? kimler adına karar veriyorsunuz ? bi oylama açılsın görelim kimin isteyip istemediğini oyunun oynanacak bir yerimi kaldı Allahını seversen.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SchweppeS_Mandarin View Post
    Biz böyle iyiyizderken ? siz kimsiniz ki ? kimler adına karar veriyorsunuz ? bi oylama açılsın görelim kimin isteyip istemediğini oyunun oynanacak bir yerimi kaldı Allahını seversen.
    Bir daha okursan anlarsın . dikkatli oku.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Altar sirius çok kalabalık, preli bile sıra bekleyenler var, altar'a presiz neredeyse girmek mümkün değil. CZ'de farm yapacak slot bile bulamayanlar var. Tıklım tıklım. Ortada bi yangın var. Buna müdahale etmek lazım. Ben olsam ne yaparım? Yarın csw'yi getiririm şakkadanak. Millet bi şaşırır, hiç beklemedikleri bi hareket "hani gelmeyecekti" derler. "Demek ki isteseler hepsini getirebilirler" diyecekler. Tabi yavaş yavaş getiririm, öyle hemen bf krowaz gelmeyecek. Ardından bir de bf'yi getiririm, yetmedi bi de krowazı getiririm. Biter hepsi, çil yavrusu gibi dağılırlar, ben size söyliyim. Ne cz bahçede bf taşı kasan kalır, ne evilde rons ne balrogta mitrill filan kasan kalır ne de premiumlu sıra bekleyen kalır. (:

Şaka bi yana da millet krowaz'a filan niye bu kadar karşı anlamıyorum. Destanda krowaz, dark knight silahlar/armorlar, castellan silahları, utc silahları yok mu? Tam bilmiyorum ama destan yeni server olan vegadan daha canlı gibi duruyor ve 3 kanal şu an. Vega 2. Belki oyuncu sayısı fazla değildir ama benim gözlemlediğim o ve eskiler içinde en tutulan server. Yani krowaz var diye o serverde oynanmaz gibi bi şey mi var? Krowaz varken de destan gibi server olabiliyor işte. Krowaz bf gelecek server bitecek diye bi şey yok ki.
    Last edited by GengaR_AreS; 12-02-2020 at 09:35 PM.

Junior Member
    krowaz gelsinde bizde yeni server isteyelim en azndan ozaman bazı kamil kardeşler gelip daha krowaz bile gelmedi ne diye yeni sw istiyorsunuz diyemeyecekler

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SchweppeS_Mandarin View Post
    etkinlikleri en çok eski swler de oynayan kesim istiyor nedeni çok basit yeni swlerde etkinlikler erken gelmedi diye eski swlere geçtiler PARA kasmak için yeni swlerde o etkinlikler geldiğin de de en az 10 kat daha değerli olacağını biliyorlar hepsi aç gibi bekliyor KAVİMLER GÖÇÜ OLACAK