Results 1 to 2 of 2

Taxiciler ve coin bugcu mageler ve multiciler

Oncelikle coin bug'u yapan taxici magelerden bahsetmek istiyorum. Adamlar aylardir slotlarda 8 kisinin aldigi parayi + x2 katini aliyorlar ve oyunun acigini kullanarak kazanc elde ediyorlar. Bununla ilgili aciklamayi asagidaki fotograf yaptigi icin devam etmiyorum.

Oyundaki 2nci problem taxiciler. Paramun slotlari malumunuz full bunlardan kayniyor. Yeni yeni a2 3lu grell slotunda da bu isi yapan arkadaslar mevcut. Eger itemi olan slot kapatip exp kasmak icin harac istiyorsa, biz nerde exp kasacagiz? Eger oyunun tutumu, parayi veren dudugu calar seklindeyse (ki boyle olduguna oyuncularin %95i hemfikir), bunu herkese acik bir sekilde aciklayin ki bizde rahatlayalim, sizde. Altar gibi kalabalik bir sunucuda exp kasicak her bulamiyoruz bu dolandiricilar yuzunden.

Ayrica bir kisinin 20 bilgisayarla oyuna girip herkesin slotuna salca olmasi da nasil legal oluyor? Adamlar premium cektigi icin yonetim olarak siz cok mutlusunuz farkindayiz, ancak o 20 charin premium parasini alicam derken yuzlerce oyuncu kaybediyorsunuz. Hadi boyle birsey olmamaz diyin de hepimiz size gulelim.

Simdi buraya modlar gelip sacma sapan seyler yazmasin, yok bizim haberimiz yoktu, yok boyle birsey olamaz diye, anca kendinizi kandirirsiniz vs. Herkes herseyin farkinda ve bu oyun Turk'lerin eline gectiginden beri her gun daha kotuye gitti, gidiyor ve gidicek gibi gozukuyor...

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Coins hakkındaki açıklamayı aşağıya bırakıyorum,

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Geçmiş dönemde bunun büyük bir problem olmadığını ve ceza vermediğimizi belirtmiştik fakat sonraki süreçlerde bu şekilde gerçekleştirilen eylemlere artık ceza vereceğiz, bilginiz olsun.

Daha önce ceza vermediğimiz bir durum olması gelecekte ceza sisteminin değişmeyeceği anlamına gelmiyor. Zaman zaman ban politikasında yaptığımız değişikliklerde olduğu gibi buna benzer durumlarda da izlediğimiz politikada değişiklik yapabiliyoruz.

Bilginize,
    Ek olarak paramun için bahsettiğinizi durumu hem yayından hem de forum üzerinden aynı şekilde bilgilendirici paylaşımlar yapıldı, lütfen konu oluşturmadan önce sağ tarafta forum arama kısmını kullanalım.

Teşekkürler.