Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Senior Member cristianoballondor's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus

uzaktan partiye gelen parayı toplama hakkında

şimdi mage coin bugu denilen bu durum ki bug diyemeyiz bu duruma buna yasak getirilmiş iyide
    şimdi aynı kişi 7 adamı toplayıp üstünüzü doldurun dese ve saat başına para alsa bu adamlardan daha mı iyi olacak bu durum

Daha düne kadar yasak değil yazıyorlardı aynı hesap diyorlardı kendileri şimdi yasak diyorlar kafalarına göre yasak koymalarında sınır tanımıyorlar oyun zaten oynanmaz halde aldığımız 10 m yede gözünü diktiler nediyim .

Senior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Konu hakkında açıklama bu klipte. https://clips.twitch.tv/BraveSwissEmuShazBotstix
    Yani yönetim diyor ki biz fixlemeyi bilmiyoruz. Ama siz kullanırsanız yaptırım uygularız. Tıpkı koxp gibi. Biz fixleyemedik ama kullanırsa oyuncu suçlu

Senior Member
    bug diyemeyiz diyen arkadaşlara sesleniyorum. Partinizde kutu toplayan insanda dc pre + para perisi olduğunu varsayalım. 8x coin bonuslu para alıyor. eğer herkese tek tek dağılsaydı presiz olmayan insanlar daha az para alıcaktı toplamda gelecek para daha az olucaktı yani ortada bir bug var bug yok diye kendinizi kandırmanıza gerek yok.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Yani yönetim diyor ki biz fixlemeyi bilmiyoruz. Ama siz kullanırsanız yaptırım uygularız. Tıpkı koxp gibi. Biz fixleyemedik ama kullanırsa oyuncu suçlu
    Fixlenmesi için yapımcı firmaya bildirildiği söylendi canlı yayında. Lütfen klibi izlemeden ve çarpıtmadan yorum yapın.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba arkadaşlar,

Geçmiş dönemde bunun büyük bir problem olmadığını ve ceza vermediğimizi belirtmiştik fakat sonraki süreçlerde bu şekilde gerçekleştirilen eylemlere artık ceza vereceğiz, bilginiz olsun.

Daha önce ceza vermediğimiz bir durum olması gelecekte ceza sisteminin değişmeyeceği anlamına gelmiyor. Zaman zaman ban politikasında yaptığımız değişikliklerde olduğu gibi buna benzer durumlarda da izlediğimiz politikada değişiklik yapabiliyoruz.

Bilginize,

Senior Member ZhuGeLiang's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Geçmiş dönemde bunun büyük bir problem olmadığını ve ceza vermediğimizi belirtmiştik fakat sonraki süreçlerde bu şekilde gerçekleştirilen eylemlere artık ceza vereceğiz, bilginiz olsun.

Daha önce ceza vermediğimiz bir durum olması gelecekte ceza sisteminin değişmeyeceği anlamına gelmiyor. Zaman zaman ban politikasında yaptığımız değişikliklerde olduğu gibi buna benzer durumlarda da izlediğimiz politikada değişiklik yapabiliyoruz.

Bilginize,
    Merhaba
    eslantta özellikle mage çeteleri bulunmakta sarı peri ile para kasıyorlar ben bunları sadece ksc alsam reportlasam ceza alırlarmı
    çünkü kaç aydır gına geldi bu çeteler yüzünden hiç bir görev dahi yaptırmadılar bana
    NE MUTLUM TÜRKÜM DİYENE

Senior Member
    Quote Originally Posted by cristianoballondor View Post
    şimdi mage coin bugu denilen bu durum ki bug diyemeyiz bu duruma buna yasak getirilmiş iyide
    şimdi aynı kişi 7 adamı toplayıp üstünüzü doldurun dese ve saat başına para alsa bu adamlardan daha mı iyi olacak bu durum
    Öyle diyenler var Titanda ve paramunda kasanlar. Onların ki oyunun açığı değil

Senior Member
    Tamam da benim anlamadığım olay şu:
    Ben birine gittim seni kasarım ama bana saatte 5 m vereceksin dedim. O da kabul etti aldım klana kasıyorum görevlerini yapıyoruz falan... Bunun neresi sorun ? Ticaret serbest ise kasılmak da ikili ticaret de serbest olmalı.

Page 1 of 3 123 LastLast