Results 1 to 2 of 2

Thread: Slot savaşı

Slot savaşı

Merhabalar . Dün akşam saatlerinde altar C2 htb slotunda farmlamaktaydım. Bildiğim üzere usulen eğer bı slotta birisi farmliyorsa ya sıra beklenir ya da gidilir. Adları hatırladığım kadarıyla sfenksjr ve hipokrates isimlerinden oluşan ve tek bı kişi tarafnidan yönetilen bir grup mage genie açtı. Elimden geldiğince ks atmadan kendim kesmeye devam etmeye çalıştım. Levelleri ve itemleri dolayısıyla artık kutu alamayacak noktaya geldim. Charlarini yatırma amacım olmaksızın sadece onları meşgul edip kendim farmlayabilmek icin slota Troll captain çektim . Charlardan birisi beni videoya aldığını söyledi. Fakat tekrar belirtmek isterim ki zarar vermekten ziyade hakkımı savunmak amacıyla yapılmış bir eylemdi. Videoyu izlerseniz partyleri azaldığında kutu alabilecek kadar zamanım olduğunda bunu yapmadım ve farmlamaya devam ettim. Onlar kadar olmasa da biz de kendimizce oyuna yatırım yapmaktayız ve emegimizle oynamaya devam etmekteyiz. Bununla ilgili herhangi bi hak kaybı ya da ceza almak istemiyorum . Saygılar
    Charimin ismi RandallFlaggg

Her ne sebeple olursa olsun luring yapmanın cezası vardır
    Amacınız karşı tarafı yatırmak olmasa bile sonuçta luring yapmışsınız ve bu kanıtlanırsa ceza almanız kaçınılmaz olacaktır ..