Results 1 to 3 of 3

şifresi & mail çalinan account yardim..

Merhaba.

Benim Accountumun maili ve şifresi çalınmak suretiyle değiştirildi. Sizlerle iletişime geçmem üzerine farklı iplerden giriş olduğu söylendi. Ancak ben iki lokasyondan oyuna giriş sağlıyorum. 3 ve ilk defa girilen lokasyondan mail ve account şifresi değiştirimiştir. Ticket atmama rağmen bu durumun şüpheli hesap hareketleri olarak nttgame değerlendirmiş bulunmaktadır. Kc geçmişim ve accountun bana ait olduğunu kanıtlayabilecek tüm deliller mevcuttur. Buna rağmen accountumu alamadım. Güvenlik banı atıldı fakat kalkmak üzere. Nttgame hiçbi şekilde yardımcı olmak istemiyor. Account bizde olmadığı için ban kalkınca karakterim başka kişi tarafından soyulacak. Bu mağduriyetin giderilmesini talep ediyorum. Onca kc geçmişim mevcut. Yardımcı olurmusunuz?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hesap desteği alabileceğiniz tek yer Destek Sistemidir, buradan hesap desteği ve yardım sağlanamamaktadır. Unutmayınız ki, hesap giriş ve çıkışlarının bilgisi detaylı olarak ele alınır ve biletinize ona göre yanıt verilir.

Dilerseniz spam yapmadan tekrardan bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    Ayni sorun bende var kardeŞİm.bende beklİyorum . Nttgame yetkİlİlerİnİn ne yapmak İstedİklerİnİ anlamiŞ deĞİlİm.