Results 1 to 9 of 9
    Banned

Question Priestler neden hiç nerflenmiyor ? Artik yeter bunlar çok güçlü

(PK da bir etkisi olmayan str ve int battle priest karakterler konu dışıdır.)
    Evet arkadaşlar. Yıllar içinde warrior,mage kurian, asas karakterleri sayısız kez değişime uğradı. Farkettiniz mi bilmiyorum ama priest karakterlerinde herhangi bir değişim olmuyor. Bu düzeltmelerin ana kaynağı %95 oranda karşı joba üstünlük sağlamaları hususu. Yani bir karakter üstünse düzeltiyor. Sorunun cevabı şimdi daha anlaşılır. Priest karakterleri 20 yıllık oyunda üstünlük sağlayacak herhangi bir durumda olmadı. Aksine tüm joblar içinde (kendi fikrim) kesinlikle en zayıf karakter. Priestler için üstünlük sağlanmasını istediğimi söylemiyorum. Sadece denge seviyesine getirilmeli.
    Durumu birazda ayrıntıı değerlendiriyim.
    Arkadaşlar bu oyunun bu kadar geri kalmışlığına rağmen oynamasının ana sebebi, diğer hiiç bir oyunda aynı zevki vermeyen pk sistemidir. Pk sistemi şuan zaten berbat. Fakat olan pk da kalite yok. Bu oyunda ana karakter priest? Bdwye girerken prieste göre party atar, Jr girersin prieste göre party atar. Ronark Landde pk ya çıkarsın. İyi donanımlı(oyunculuğu kastetmiyorum) bir ya da iki neyse priestin yoksa towndan yürür yürür durursun.
    Daha önce bahsetmiştim. Mesela priestin eli düşmesi. Ben anlamıyorum. Asasın eli düşmez ,wariorun asla düşmez, okçunun düşmez bu priestin eli neden düşüyor birader? Hadi db skillerini anlıyorum ki onda da size yemin ederim 7 kere malice atamadığımı hatırlıyorum. Kardeşim bu heal skillerinde neden elimiz düşüyor ya? Adamım ölüyor yamuk bowlu okçu yüzünden adamı mı kaldıramıyorum. Zaten 2-3 tane skilimiz var bırakın onuda kullanalım ya. Priestin eli düşmesinin ne zararı var? Dünya yüküyle sc çekiyoruz pre alıyoz pathos felan cart curt. Cz e bir çıkıyorsun. Yürü babam yürü adam bulursan. Bulduğunda da priesti kes towna yolla ? Genel olarak 60 saniyeden fazla uzun fight sürmüyor. Neden kardeşim? Neden 5 dakika 10 dakika mücadele etmiyoruz. Priesti kesme milyon tane ataker var. Priesti biraz güçlü kılarsak bu sefer targetta ataker veririz ve ataker keseriz. Sen kes priest kaldırsın, sen kes priest kaldırsın.Daha zevkli ve geliştirici olmaz mı?
    Ben priest ölmesinde demiyorum ama 5-6 karakterede dayanabilsin. Ortalama itemli bir priest tek yer mi birader?
    örnek verelim şu efsane itemli MARLEN karakteri. Karşısında da ben oluyum. Full 2 8 ds bir priestim var. Parazite malice yedim. Oyunu okumamışsam kritik spike'a tek yerim. Oyunu okmuşsam cure alırım. Heal atana kadar critik spike thurst kör felan yine ölüyorum. Ya böyle bir şey olabilir mi arkadaşlar ya? Gerçekten ben mi yanlış düşünüyorum.

Banned
    Priest karakteri full defansif bir karakter değil mi? öyle benim ortalama üstü itemim olmasına rağmen kalkanlı defansım 1700, hp 7500
    Abi bu warriorlar kalkan takınca defansı 2 k yı geçiyor ya 2 k 2k , hp si zaten benden üstte. Ya arkadaş 50 defans veeren kanatı 800 cashe satıyorsunuz ya şu uçuruma bakın ya. Atak yapan bir karakterin herşeyi priestten yüksek olur mu?
    Ya bu warriorun üstünlüğü nedir ya? SOS belt
    Abi oyunda SOS belt kadar saçma bişi yok . SAdece warriorlar takıyor. En önemli anti defansları alıyorlar. Resistance hp str defans allah ne verdiyse. Ya böyle bir şey olabilir mi? Warrior hariç hiçbir jobun kendine ait belti yok arkadaşlar. Yüzüklere gelelim. Ya priestin yüzügü yok be kardeş . Magenin fr si shiosu imir, asasın legosu rolü, herosu rocu rof bilmem neyi. Ya priest hep yancı aga ben anlamıyorum.
    Ya yeni serverda anti def yok ya. 9 jamadarı olmayan asas yok ya. Pk atan 20 asas var desek yarısında 10 jamadar var be kardeşim.
    Hadi atak karakterlerde anti defans o kadar olmaz.
    ya 8 questim var. Ya ben bu jamadarı nasıl savunuyum arkadaş. Oyunda 1000 tane jamadar var ise 1 tane draki pendant var. Ya böyle bir oran olablir mi? Anti defansım yok ya.
    Master 15 skili. Priest hariç hiçbir job ikilemde kalmıyor. Ama priest kalıyor arkadaş . Mana çekmemi açıyım yoksa master 15 mi , 80 cure mi açıyım yoksa master 15 mi*? Ya bu warriorda olması gerekiyor kardeşim. Zaten 2-3 tane skilimiz var onuda anti defans kaybından kullanmıyoruz. Açsak bile kullanamıyoruz elimiz düşüyor ya.
    Abi warriorun sundireste resistance potları var, magenin skili var, roguenin tozu var. Priest elemantel damgeler savunmasız. Ya asas bi basıyor 250 fr. 250 lr diğeri desen öyle. Ya ice resistancem 98 ya 98 98 . Anlıyor musunuz. Okcunun her attığı tuutyor. Yada mage kitliyor.
    8 ds var, cluba swordajamadara arrowa savunmasız.
    Ya ben anlamıyorum ya nasıl bir job dengesi kuruyorsunuz kardeşim.
    İsmini vermediğim oyunda 200 karakter var. Abi muazzam bir denge. Hadi kurianı salla. 4 tane job var ya. 4 ,sadece 4 . Bu kadar dengesizlik ollur mu ya?
    Hiç bir zaman pus fiyatlarından şikayetçi olmadım. Yani düşmesini elbet isterim ama. 10 yıl öncede aynı idi. Şimdide aynı. Hatta 10-15 yıl önceye göre dolar inanılmaz değer kaybetti. Fakat türk liramız uçurumdan aşağı düştügü iiçin pus fiyatları böyle. Anlıyorum bir şey yapamıyorsunuz.
    Ama kardeşim size eşşek yüküyle para yatırıyıoruz ya. Ayda en az 500 tl ya en az o da. Ya şu oyuna bir çeki düzen verin ya. ya Gerçekten nalet ettirdiniz be. Bu kadarmı olur ya.
    Ya bu warriordan herşeyimiz eksik. Defansımız eksik , skilimiz eksik manamız eksik. canımız eksik, resistancemiz eksik.
    Ya full 2 char tek yer mi baba. Ben yiyom ya 70 kalkanla yiyom. Çünkü oyunda daha iyi bir kalkan yok. Ya ben kendimi savunamıyom ya. Ben partyimdeki adamı nasıl savunacam nasıl fight atıcam. Towna düş yürü babam yürü. Ya 30 dakikalık sc nin eğer çok şanslıysan 5 dakikası fighta gidiyor. Abi sürekli yürüyorum ya yeter aq. Ya ben neden tek yiyom kardeşim ben magemiyim ya. Hadi ben tek yiyorum , bu warriorlar niye 900 kiloluk boğa gibi yatırmak için 4-5 kişi gerekiyor.

GEÇENDE BENZER Bİ KONU AÇTIM. LUTFEDİP BİR TANE GM ARKADAŞTA BANA CEVAP VERMEDİ YA. BEN CEVAP İSTİYORUM ARKADAŞ. Bana deyin ki . Bu dediklerinin akla mantığa yatkın hiçbir tarafı yok. Gerçeklikten uzak şeyler düşünüyorsun. Böyle bir şey yok .Bana cevap verin arkadaş.
    Last edited by NativeBrutal; 12-02-2020 at 11:25 AM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bilader ne diyon sen ya.
    Priestin eli düşmüyor.
    Priest ölmüyor kesilmiyor.
    Sen beceremiyorsan ben napayım.
    Ölmeyen priest görmek istiyorsan her yerde vardır amma
    Ares sw gel bdw gir.
    Humanların asla ölmeyen asla kesilmeyen asla eli düşmeyen asla heali kesilmeyen priestini gör.
    en az 7 aydır adam bdw de fink atıyor.
    O prieste hayret ediyorum.
    O priesti kesemediğimiz gibi prinin partisindeki adamı da kesemiyoruz.
    Ordan ağlama gel gör ve ÖĞREN.
    7 ay oldu adamı topu topu 2 kere kesebildik.
    1 parti +10 itemli okçu bile elini kesemiyor.
    Siz hepten heryerde sonsuz ölümsüzlük mü istiyorsunuz ?
    Last edited by Tuzlukcu55; 12-02-2020 at 10:14 AM.

Banned
    Birader konunun kaldırlmayacağını bilsem o tuzlukla bir şeyler söylerdim , işe yaramayacağının farkındayım fakat bende senin gibi bir olduğum için anlatıyorum.
    Tek yiyorum tuzlukçu. Yani adam ikinciyi vurmuyor. Umarım bunu anlıyorsundur. Yani sen ben o değil, gandalfı getir bir şey yapamaz. Anlıyor musun tuzlukçu?
    Tuzlukçu char full 2 8 ds quest felan var, cure alsam bile adam thurst ve köre heal atamadan öldürüyor tuzlukçu. Tuzlukçu 7 kere malice atamıyorum. Sizin priest nasıl atıyor bilmiyorum. Numaramı veriyim el düşmeden bana skill atmayı ögretsin.
    Tuzlukçu bu warriorların , defansı resistancesi , hp si, manası benden niye yüksek tuzlukçu, ben anlamıyorum bana bi anlat tuzlukçu.
    Tuzlukçu benim niye jamadara sadece 12 antim oluyor, onda da 20 bin lira yatırmam gerekiyor tuzlukçu. Aresin fare inmez, sinek uçmak dehliizlerine tuz dökeyim tuzlukçu
    Last edited by NativeBrutal; 12-02-2020 at 11:20 AM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hea bilader.
    O priest ölmüyor amma.
    Bizim partideki priestler senin de dediğin gibi sinek misali benden önce ölüyorlar.
    Böyle ağlamakla olmuyor dostum.
    Kendince bir yolunu bulacaksın.
    Adam yolunu bulmuş ölmüyor işte ölmüyor.
    İnanmazsan gel kendin gör. Ölmüyor.
    Kesilmiyor ve adam öyle deli ve seri heal atıyorki partisindeki adamı da kestirmiyor.
    Çok zor değil gel gör.
    Ordan ağlama pls
    Ayrıca burdan teknik destek sağlanmıyor
    Gemisini yürüten kaptan misali.

Özellikle yazayım o pri talia da takmıyor.
    Ama ölmüyor işte.
    Last edited by Tuzlukcu55; 12-02-2020 at 11:03 AM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sakin ol pls.
    Tek yediğnden ağlamakta yalnız değilsin.
    83 lvl +3 takılı kro setli okçumla bende tek yedim.
    Bu sadece senin sorunun değil.
    İnan yeminle 83 reb li kro setli +3 takılı okçumla bende cz de tek yedim.
    400 def de basılıydı
    Adam 8k 10k fln mı ne vurduysa. Tek yedim.
    Yani sakin ol.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Konuyu ikili tartışmaya çekip birbirinize hakaret etmenize müsaade edemeyiz. Buranın resmi bir forum olduğunu unutmayın. Fikir ve görüşlerinizi belirtirken forum kuralları çerçevesinde belirtin. Aksi halde konuyu kapatmak zorunda kalacağım.

Banned
    ÖNCELİKLE BURDAN AZ ÖNCEKİ MESAJIMI KALDIRAN YETKİLİYE SESLENİYORUM. TUZLUKÇUYLA ARANIZDA BİR FARK YOK GİBİ. BELKİ O MESAJIMDA HAKARETE VARAN İFADELER VARDI. FAKAT SİZDE BENİM KADAR . MESAJLARI OKUYUP OKUYUP İŞİNİZE GELMEYENLERİ PAS GEÇİYORSUNUZ.

Tuzlukçu sana gelicek olursak, geri kafalılığın bende bagımlılık yaptı, worm kadar olmasada seninle tartışıyor olmak bana zevk veriyor. Evet bu oyunda ttek yenilebilir. Bu konuda bi sıkıntı yok. Magesindir torla yersin okcusundur anti def yok yersin. Ama senin o charla yiyor olmanda saçma. Ve bana cahilliğinin verdiği rahatlıkla sakin ol felan diyorsun. Bu hoşuma gitti fdhdfghd
    Ya tuzlukçu gidip kekoonlara gavoltlara derdimi anlatsam daha iyi ya jdfgjdfjg
    Ya oyunda tek amacı defans yapmak olan bir karakter, ki bu karakterde ezik değil pusu var takısı var kalkanı var. Ya bu karakter niye tek yiyor ya ?
    Lan 4-5 kişi kesse anlarım. La tek adamdan tek yiyom ya. Ve bunu yapan adam serverda tek değil. Marlenin charının altında fakat benzer damage çıkaran 15 tane asas var kardeş. Ve ben sadeece o adamlarla pk atabiliyom. çünkü bu oyunda başka pk atan yok ya. Adamlar kaasap gibi biçiyor. Ben sc mi basıyorum itemimi alıyorum bide üstüne tek yiyorum. kurtlar vadisindeki ömer baba gibisin ya jfjgdjjd Tuzcu eğlendirdin beni.

NativeBrutal sen aramıza girme. Sen önce işini yapta bana cevap ver. Tuzcu benim efendim. bana istediğini diyebilir.
    Sen bana cevap ver, öyle şov yapmayı bırak
    Last edited by NativeBrutal; 12-02-2020 at 11:40 AM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Aramıza girme diye bir şey yok, özelden birbirinize istediğinizi yazabilirsiniz. Forum üzerinden bu üslupla devam edemezsin. Forum Kurallarına göz attıktan sonra uygun bir üslupla tekrar konu açabilirsiniz.