Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Son açılan üç sunucu

İsimleri yazarken/okurken midem bulanıyor artık. Oyuna birçok yeniliği de bu sunucular için getirdiniz eski sunucularda oyuna eğlenmek için başlayan insanları cz'ye yem yaptınız. Daha da kötüsü şöyle saçma bir durum var: Eski sunucularda oynayanların hemen hepsi bu son açılan üç sunucuda farm yapıyor kendi sunucusundan alıyor. Bu mesele hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Last edited by DonJose; 12-02-2020 at 11:26 AM.

Senior Member
    Benim derdim oynadığım sunucunun boşluğu, ekip ile farmin olmaması, zombi gibi solo farm tatsız tuzsuz bir oyun olması oynadığım eski sunucuda.
    Tartışmayı GB alış satışa getirmeyelim bir faydası olmadı şimdiye kadar yönetim de icinden çıkamıyor yasak diyor geçiyor.
    Ayrıca son üç sunucuda bug,lag, premium olduğu halde oyuna girememek de bu dalganın eseri.

Senior Member
    Postu neden traşlıyorsun? yanlış bir şey mi yazdım?
    Bu forumdaki en kötü modsun sen donjose. O kadar kötüsün ki editlediğin yorum şu an anlamlı bir cümleye benzemiyor. Ayrıca ikinci postta durumu açıklamışım. At gözlüklerini ilk önce çıkarması gereken senin gibi moderatörler olmalı.
    Bu kapasite sorununu yönetim çözemese de oyuncuların böyle ilginç bir alışkanlığı var. Belki o değişir de hem eski sunucuda oynayanlar daha fazla oyuncu görür hem de yeni sunucularda insanlar sıra beklemez. Garip bir şekilde ilk atak moddan geliyor. İzin verirsen oyuncular konuşsun önce.
    Last edited by sempatik91; 12-02-2020 at 02:13 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Kusura bakmayın yaptığımız hoşunuza gitmese de biz forum kurallarını uygulamakla mükellefiz. Bahsettiğiniz oyun parasının şirket gözünde de, kullanıcı sözleşmesinde de hiçbir değeri yoktur. Nerede ne yapıldığı konularına da forum içerisinde müsaade etmiyoruz. Burayı traşladıktan sonra oluşacak anlamsal bozukluğu "edit" kısmı ile kendiniz de düzeltebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Kusura bakmayın yaptığımız hoşunuza gitmese de biz forum kurallarını uygulamakla mükellefiz. Bahsettiğiniz oyun parasının şirket gözünde de, kullanıcı sözleşmesinde de hiçbir değeri yoktur. Nerede ne yapıldığı konularına da forum içerisinde müsaade etmiyoruz. Burayı traşladıktan sonra oluşacak anlamsal bozukluğu "edit" kısmı ile kendiniz de düzeltebilirsiniz.
    Değerinin olmayışı oyuncuların nerde değerliyse orda farm yapıp sonra oynadığı sunucuya aktarma yaptığı gerçeğini değiştirmiyor. Neyse zaten millet kanal açılsın extra diye uğraşıyor asıl mesele bu halbuki. Herkese bol şans.

Tags for this Thread