Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Premium ve Pus itemlerninin süreleri ile ilgili düzenleme yapılamaz mı ?

Arkadaşlar şartlar malum pandemi vs. Hali hazırda premium ve pus a ciddi miktarlar harcanıyor. Efsane cuma indirimininde pek bekleneni karşılamadığını düşünüyorum. Herhangi sabit bir indirimde söz konusu değil şu an için anladığım kadarı ile... Peki bu premum ve pus itemlerinin saat usulüne göre olsa ve sadece online olduğumuz zamanlarda azalsa... Örnek verecek olursa 3 gün oyuna girmeyenin premium süresi azalmasa... Ama bu durum 2 ay için geçerli olsa 2. ayın sonunda kalan süre otomatik olarak sıfırlansa vs... gibi bir durum yapılamaz mı ?

Junior Member
    sen çok şey istedin yapılmaz imkaaansız bu kadar net konuşuyorum

Senior Member
    Yılbaşına kadar sürse efsane olmaz mı?

Senior Member
    Çok büyük kayıp yaşacaklarını sanmıyorum dostum. Nihayetinde slotlardaki ve pazarlarda olan charlar zaten 7/24 online olacaklarından yine aylık alacaklar premiumunu vs... Ama çalışan büyük bir kitle var oyuna sadece 2-3 saat girebilen onlarıda düşünmek gerektiği kanaatindeyim...

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Normal şartlarda böyle bir şeyin geleceğini sanmıyorum, açıkçası. Etkinlik olarak farklı içeriklerin gelmesi daha mantıklı olurdu.

Senior Member
    en azından oyun bakıma alındıgında prenium ve pus itemleri nin süresi dursa veya pus ve prenium süreleri eklense ayda 4 bakım oluyor 3 er saatten 12 saat kaybımız var