Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Angry Silver gem haklarimi verin

Son 2 gündür altar servarinda aksam jrsine tiklamaya 1 dakika kala dc oluyorum neden ben oluyorum hakkimi verin arkadasim bosunami premium cektik biz nickim merkezkomutani

Size söylüyorum ilgilenicekmisiniz herhangi bir internet bağlantı problemim yok 20 saat online oluyorum sadece 1 dakıka kala dc oluyorum bu sorun degıl haksızlıktır.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Ne yazık ki bu konuda bir telafi yapılmıyor. Jr etkinliği saati oluşan yoğunluk ve anlık lag dc olmanıza sebep olabilir. Jr tıkladıktan önce veya sonra hareket etmeden beklemeyi deneyin.

Bunu kabul etmıyorum son 1 dakıka benım sadece dc yemem sıstemde kayıtlı olmamdan dolayı kasıtlı yapıldıgını dusunmekteyım 1 kere telefonumdan baglamdın 1 kerede ev ınternetıne baglandım bunu teyıt etmek ıcın sıstemden cıkarın benı bılerek dc ettırıyosunuz.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Hayır böyle bir şey yok. Kimse sizi kasıtlı olarak oyundan düşürmüyor.

Yarın tekrar dc olursam aksam buraya yazıcam ve mahkemeye verıcem oyunu haberınız olsun ıyı calısmalar

Senior Member
    Jack did you see that? Muhittin topalak from Kazlıçeşme in relationship with Kezban. Kill him. Velhasıl kelam dikkat et kanka CIA peşinde olabilir Pentagon’da sen konuşuluyosun şu an.

Rahat ol biz CIA peşindeyiz aslan parçası

Junior Member
    Quote Originally Posted by BilgeKisi View Post
    Jack did you see that? Muhittin topalak from Kazlıçeşme in relationship with Kezban. Kill him. Velhasıl kelam dikkat et kanka CIA peşinde olabilir Pentagon’da sen konuşuluyosun şu an.
    Amerikan başkanı dahil herkese haber verin. Uzaylılar tarafından kaçırıldım.

Siz dalga geçin bakalım insanlar yere tükürdükleri için mahkemelere gidiyor... ben burda hakkım olan birşey için mahkemeye vereceğimi söylüyorum blaa blaa blaaa...

Tags for this Thread