Quote Originally Posted by DEARSS View Post
Forum kurallarında oyun kuralları eleştirilemez diye bir kural yok bildiğim kadarıyla. Ayrıca ben kimseyi suçlamadım yaklaşık 10 yıldır bu oyunu oynuyorum ben
bildim bileli oyun içerisinde KS atmak ayıplanan birşey tartışılan birşey size göre yanlış olmaya bilir ama oyuna göre yanlış ahlaki kurallara göre yanlış o yüzden
bende yeni birşey öğrenmiş oldum benim gibi saflar varsa öğrensin Ks de suc değil Ks atıyorsun diye laf edenlere küfür etmekte yanlış değil. bunu bilmeyen
varsa eğer öğrensin diye böyle bir konu açtım
Arkadaşlar küfür edeni raporladım tahrik ettiğim için ceza almadı dilediğinizce küfür edebilirsiniz demek bir eleştiri değildir. Size açık bir şekilde sebebi ve tekrarlarsanız sizin de ceza alacağınız söylenmiş. Ama siz hala oyuncuları farklı şekilde yönlendiriyorsunuz. Oyun içerisinde sorun yaşayan ve doğru raporlama yapan kişilerin raporları istedikleri şekilde sonuçlanıyor. Lütfen size verilen cevapları doğru yorumlayın.

Oyun kuralları, oyun yönetiminin koyduğu kurallardır. Oyuncuların kendince ayıp ya da değil diye ayırdıkları kurallar değillerdir. Oyunculara sizce yanlış olan durumlara göre değil, yönetimin koyduğu kurallara göre ceza verilmektedir. Bu yüzden bu kurallara uymanız gerekiyor. Eğer bilmiyorsanız Davranış kuralları konusunu inceleyebilirsiniz. Lütfen oyun ve forum kurallarına uyunuz.

Raporunuza da açtığınız konuya da yeteri kadar cevap verildiğinden konunuz yoruma kapatılmıştır, iyi forumlar.