Results 1 to 4 of 4

Angry Zengin Zengin Fakir Fakir Oluyor Artık Malesef

Son 1 ay içinde 1 adet item bile oyunda geçiremedim.Zengin elit itemciler trina bus ike basıyor +10 lar havada uçuşurken biz weapon breakeri +3 den +4 de geçiremiyoruz 20 adet yaktım malesef en son +6 gördü 7 ulaşamadı.

Adam trina alıyor +7 avedonu +8 atıyor tek atışta woooon NTTGame Trina almadan basamazsın mantığına getiriyor ben bunu anlıyorum.

Ama şunuda bilmenizi isterim pandemi bitince bu oyunu toplayamazsınız çünkü kimse oynamaz artık.Nasıl bir politika izliyorsanız yaptığınız yanlış birşey. Fakirin itemi geçmezken zengin wooon luyor. 1 aydır item basamıyorum item basmayı geç +4 de geçiremiyorum.

Premiumum 12 günsonra bitiyor çekmiyecem açık ve net. Sabah akşam jrsine girip çıkacam.Kim anvilde basıyorsa kusura bakmasın onlar çeksin cashinide pusunuda. Bir daha çekmemde görmemde çarımı da satacam abi oyuncuları oyuna küstürdünüz

Anvildeki değişiklikler ne kadar biz oynamadık desenizde malesef gözle görülür düzeyde. Herkes yakıyor bir tek elit item basanlar geçirebiliyor.

Türkiye ekonomisi şartları sizin istediğiniz elit seviyeyi karşılayamaz tekrar belirtiyorum pandemi biterse oyunu toplayamazsınız.

Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz. Oyuna da oyuncuları geri getiremezsiniz.

Varsa parlak bir fikriniz çar dizmek içni buyrun tavsiye verin bize herkes ekibini kurmuş pazarcılarda pazarı tutmuş ben nasıl çar dizecem ? Son umut item basma idi onuda fixlemişsiniz

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Anvil kişiye özel, ya da PUS harcamasına özel çalışmaz. Bunu inanarak yazmadığınızı umut ediyorum.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Anvil kişiye özel, ya da PUS harcamasına özel çalışmaz. Bunu inanarak yazmadığınızı umut ediyorum.
    Kusura bakmayında bizim de aklımız moderatörlerin sözlerine göre hareket etmez.

Bir ay önce 5 tane +1 wbden en az 1 tane +7 alırken şuan 10 taneden bile 1 tane alamıyoruz.

Her söylenene inanmıyoruz çünkü anville biz oynamıyoruz her patchde.

Prmeium pus paramı çıkaramadım çarda dizemiyorum ne diye premium çekip pus ürünlerini alayım bir sebebimde kalmadı malesef.

Hep garibanın itemleri yanıyor serverdan gold bar silmeye çalışıyorsunuz ama yanlış kişilerle uğraşıyorsunuz elit itemcilerde para bol bizim +1 wb miz ile serverdan gold bar silemezsiniz.

İyi çalışmalar.