Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Eslanttaki macrocu mageler

Merhaba özellikle sg ve dm slotundaki macroyla aylardır para kasıp bunu tl'ye çeviren arkadaşlara niye engel olunmuyor?

Senior Member
    Quote Originally Posted by AliveButDeaddd View Post
    Merhaba özellikle sg ve dm slotundaki macroyla aylardır para kasıp bunu tl'ye çeviren arkadaşlara niye engel olunmuyor?
    Makroyla yıllardır uruk,lamia dönen OKÇULARA , Stone golem dönen BP'lere , Boro,Balrog dönen Warriorlara engel olunmamasıyla aynı bence.

Olay mage çekememezliği mi? Yoksa makro karşıtlığı mı?

Makro karşıtlığıysa diğerlerinide yazsaydın samimi olsaydın?

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Makroyla yıllardır uruk,lamia dönen OKÇULARA , Stone golem dönen BP'lere , Boro,Balrog dönen makrolu Warriorlara engel olunmamasıyla aynı bence.

Olay mage çekememezliği mi? Yoksa makro karşıtlığı mı? Makro karşıtıysa diğerlerinide yazsaydın samimi olsaydın?
    mage çekememezliği mi? adamın makrodan yakındığı çok açık değil mi? bu swj tutumunun oyunda da geçerli olması inanılmaz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Gerber44 View Post
    mage çekememezliği mi? adamın makrodan yakındığı çok açık değil mi? bu swj tutumunun oyunda da geçerli olması inanılmaz.
    Ben makronun her türlüsüne karşıyım. Hepsini dile getiriyorum. Mageler demiyorum. Alayına karşıyım.

Niyet önemli şey

Senior Member
    ben eslant magemle farm yapmaya çalıştığım için gördüklerimi yazdım bukadar kötü niyetli olmana gerek yok

Senior Member
    Quote Originally Posted by AliveButDeaddd View Post
    ben eslant magemle farm yapmaya çalıştığım için gördüklerimi yazdım bukadar kötü niyetli olmana gerek yok
    Mageyle solo farm yapıyorsun ve DM slotundaki mageler diyorsun. Benim niyet baya doğruymuş desene.

Senior Member
    Evildeyken onlarıda görebiliyorsun belliki okuduğunu anlayabilecek kapasiten yok klasik kitlenin özeti başarılar diliyorum sana =)

Senior Member
    adamlar 1 pt mage htb htc ortalamş genie altı macro dönüo 1 pt wari dm dönüo genie altı priestler desen gene aynı şekilde genie altı macro sg dönüo buna bi çözüm bulmak lazım bariz bi şekilde macro oldukları belli oluo o kadar seri vuruyorki macro ile adamn geniesindeki skili vurdurmuyor