Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 256

Merhaba arkadaşlar,

1.12.2020 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 721.

Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 3 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı

Eline sağlık Eryudes !

Senior Member
    altar 2 deki elemanlar kaybolmuş sorunu çözdünüz galiba

Junior Member

Dün gece XIGNCODE 3 bir hata ile oyunu kapattı gerekçe olarak ta bilgisayarımda kötü amaçlı yazılım olduğu ve güncel bir antivirüs uygulaması ite taratmam gerektiği oldu. Bugün oyuna girdim yeni bir karakter açtım onla oynarken disconnect oldum tekrar giriş yaptım bir baktım ki bir karakterim hapis cezası almış. Merak ediyorum ne yapmışım. Npoins aldım oto kutu ve pazar açabilmek için hile ile kutu toplayanlar gibi illegal yollara girmedim. Bu mudur suçum. Haa bir de bir yerde okudum MP Rec silahı genelde illegal oynayanlar kullanıyormuş. Dün gece pazardan almıştım bir tane Large Breaker mp rec bu mu suç. Anlamadım bir çözüm istiyorum ve beklemek istemiyorum. Bu 2 oluyor yıllar önce benzer şekilde Npoins yüklemesi yaptığım başka bir hesabım da bu duruma düştü. Hiçbir illegal durum söz konusu olmamasına rağmen bana macro kullandığım söylendi. Bilgisayarımda Knight Online de kullanmak üzere kurulu bir Macro asla olmadı. Macro kullanmanın yasak olduğunu bilen bir adam neden Npoins alsın ban yiyeceğini bile bile. Bir açıklama istiyorum. İllegal bir davranışım bana ispatlansın istiyorum. Bilgisayarımda elbette birkaç uygulama için crack ve benzeri program var ama bu NTTGAME ve Knight Online yi ilgilendirir bir durum değil. Ve oyun açıkken ben bu programları da kullanabilirim. Sonuçta program slotta otomatik atak yapmıyor yada pk da char kesmiyor.

Quote Originally Posted by Huysuzadam View Post

Dün gece XIGNCODE 3 bir hata ile oyunu kapattı gerekçe olarak ta bilgisayarımda kötü amaçlı yazılım olduğu ve güncel bir antivirüs uygulaması ite taratmam gerektiği oldu. Bugün oyuna girdim yeni bir karakter açtım onla oynarken disconnect oldum tekrar giriş yaptım bir baktım ki bir karakterim hapis cezası almış. Merak ediyorum ne yapmışım. Npoins aldım oto kutu ve pazar açabilmek için hile ile kutu toplayanlar gibi illegal yollara girmedim. Bu mudur suçum. Haa bir de bir yerde okudum MP Rec silahı genelde illegal oynayanlar kullanıyormuş. Dün gece pazardan almıştım bir tane Large Breaker mp rec bu mu suç. Anlamadım bir çözüm istiyorum ve beklemek istemiyorum. Bu 2 oluyor yıllar önce benzer şekilde Npoins yüklemesi yaptığım başka bir hesabım da bu duruma düştü. Hiçbir illegal durum söz konusu olmamasına rağmen bana macro kullandığım söylendi. Bilgisayarımda Knight Online de kullanmak üzere kurulu bir Macro asla olmadı. Macro kullanmanın yasak olduğunu bilen bir adam neden Npoins alsın ban yiyeceğini bile bile. Bir açıklama istiyorum. İllegal bir davranışım bana ispatlansın istiyorum. Bilgisayarımda elbette birkaç uygulama için crack ve benzeri program var ama bu NTTGAME ve Knight Online yi ilgilendirir bir durum değil. Ve oyun açıkken ben bu programları da kullanabilirim. Sonuçta program slotta otomatik atak yapmıyor yada pk da char kesmiyor.
    Cezanıza itirazınız için bilet göndermelisiniz , başka türlü hesap desteği alamazsınız

Junior Member
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Cezanıza itirazınız için bilet göndermelisiniz , başka türlü hesap desteği alamazsınız
    gönderdim.

Bileti gör: x kodu ile takip ediyorum
    Last edited by NightOwl; 12-02-2020 at 01:19 AM.

Exclamation

Aynı dert bende de var Charımı yeni açtım logtech g900 mause var tuş ataya biliyorsun ben bu oyunu oynamadan önce world of warchraft oynuyordum
    ona atadığım kombine tuşlar vardı neyse Altar'da yeni Char açtım elimle kasarken çanım sıkıldı google'den macro kodu buldum ve mause ye 0 ile 9 tuşlara HP ile MP atadım %deli
    ben elimle saldırırken mause sayesinde canım düşerse 0 da HP varsa HP basıyordu mana azaldıysa mana basıyordu neyse biraz kastım öyle
    maradon'da tezgah açtım saat'te baya olmuştu sabah oyuna gireyim dedim kendimi hapiste buldum bunun neresi illagal ?
    Last edited by NightOwl; 12-02-2020 at 01:22 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Hal_3e76ZGNW View Post
    Aynı dert bende de var Charımı yeni açtım logtech g900 mause var tuş ataya biliyorsun
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Bu sebep ile cezanız hakkında itirazınız veya inceleme talebiniz var ise Knight Online > KO Ban /Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderebilirsiniz.

Destek ekibi gerekli incelemelerin ardından mesai saatleri içerisinde, ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak biletinize yanıt verecektir. Bu süre zarfında ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden, sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemelisiniz.

Ek olarak, tuş ataması yapabilirsiniz. Sadece tek bir beceriyi tuşa atamak ve manuel olarak bu beceriyi kullanmanız, ceza almanıza sebebiyet vermemektedir.Tuş atamasını makroya çevirip, otomatik olarak kullanımı, ceza almanıza sebep olacaktır.

Davranış Kuralları

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Hal_3e76ZGNW View Post
    Aynı dert bende de var Charımı yeni açtım logtech g900 mause var tuş ataya biliyorsun ben bu oyunu oynamadan önce world of warchraft oynuyordum
    ona atadığım kombine tuşlar vardı neyse Altar'da yeni Char açtım elimle kasarken çanım sıkıldı google'den macro kodu buldum ve mause ye 0 ile 9 tuşlara HP ile MP atadım %deli
    ben elimle saldırırken mause sayesinde canım düşerse 0 da HP varsa HP basıyordu mana azaldıysa mana basıyordu neyse biraz kastım öyle
    maradon'da tezgah açtım saat'te baya olmuştu sabah oyuna gireyim dedim kendimi hapiste buldum bunun neresi illagal ?
    Kanka işte buna macro diyorlar.

Junior Member
    Bu adamların işi bu arkadaşlar makro hile koxp kullanan kişiler süresiz ban yemiyor çünkü ban yerse oyuna para gelmeyecek. Hapis veriliyor neden o dandik silah 999 chas karşılığı satılacak ve oyun hergün ortalama 1000 kişiden 100 tl kazanacak. Sonra etkinlik yapacak bizden aldığı 1 milyonu 100 bin olarak ona buna dağıtacak ve övgü alacak. Hergün onlarca kişi illegal kullanıyor oyunda madem illegal kullanımına kat-î bir şekilde karşısın o zaman hapis değil çözüm BAN. Ve her görev solotu özellikle maradon ve emc ile lunar ilk 50 lvl e kadar olan görev yerlerinde bir adamınız olsun bir izleyin. Bakalım neler göreceksiniz.

Yahu ben para harcayıp oto loot alıyorum pazar açıp emeğim ile topladığım şeyleri satıp karakteri biraz dayanıklı yapmak için, 3.günün sabahı makro kullandın diyerek hapis veriyor. illegal ile uğraşan adam neden cash alsın bir sorarım size zaten illegal programlar cash ile alınan özellikleri veriyor hemde bedava. Emeğini düşünmeyen kapatıp gözünü yapar hilesini.
    Last edited by NightOwl; 12-02-2020 at 01:50 PM.