Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Junior Member

OTP kodu girince Server Listesi Gelmiyor

Seneler sonra karakter açtım vegada kasıyorum ctesi pazar günü oyundan dc yedim tekrar girmeye çalıştığımda Kullanıcı adı şifre sonrasında Otp kodu girdiğimde server listesi gelmedi. Ara ara düzeldi. Ptesi ve bugün otp kodunu girdikten sonra hiç server listesi gelmiyor. Oyunu sildim yükledim dns değiştirdim sorun düzelmiyor. Otp sistemini kapadığımda server listesi geliyor açtığımda tekrar gelmiyor. Başka hesaba giriş yapabiliyorum ama 4gündür bu hesabımda otp sonrası server listesi gelmiyor sorun yaşıyorum. Ticket attım cevap yok. İndirimdeyken premium alıcam güvenemiyorum. Acil yetkili kimse yardımcı olmasını istiyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

OTP varken sunucu listesinin görünmesi veya yokken görünmemesi incelenmesi gereken bir durumdur. Bir problem olabilir.

Bilet göndermişsiniz. Biletler mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir. 72 saat içerisinde yanıtlanmaktadır.

Hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmamaktadır.

Var olan biletinize cevap eklemek veya yeni bir bilet gönderilmesi bilet sırasını otomatik olarak sona taşımaktadır ve gelecek olan yanıtın süresini uzatmaktadır.

Sabırla gelecek olan yanıtı bekleyin.

İyi forumlar.

Junior Member
    Premiumum etkinliklerim boşa gidiyor oyuna giremiyorum yetkili kişilere iletebilme şansınız yok mudur? nadir de olsa oyuna giriyor ama çıktım mı tekrar giremiyorum. Konu hakkında bilgisi olan kimse yok mudur? Aşırı sinir bozucu bir durum ne pazara bırakabiliyorum karakteri ne expe

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Oyunu kalıntı kalmayacak şekilde silip, tekrar yükleyebilir misiniz? Alternatif link üzerinden en güncel setup dosyasına ulaşabilirsiniz.

Kalıntı kalmayacak şekilde silmek için iobit unistaller yazılımı kullanabilirsiniz.

Alternatif Link

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Oyunu kalıntı kalmayacak şekilde silip, tekrar yükleyebilir misiniz? Alternatif link üzerinden en güncel setup dosyasına ulaşabilirsiniz.

Kalıntı kalmayacak şekilde silmek için iobit unistaller yazılımı kullanabilirsiniz.

Alternatif Link
    Başka hesaba girişte yada aynı hesapta otp kapatarak giriş yapmaya çalıştığımda herhangi bir sorun yok kalıntıyla yada oyunu silip yüklemekle alakası yok tamamen otp kaynaklı bir problem yaşıyorum.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ESESSSSSS View Post
    Başka hesaba girişte yada aynı hesapta otp kapatarak giriş yapmaya çalıştığımda herhangi bir sorun yok kalıntıyla yada oyunu silip yüklemekle alakası yok tamamen otp kaynaklı bir problem yaşıyorum.
    Durumun farkındayım, sadece bir öneride bulundum. Zaten bilete gelecek olan yanıtı beklemeniz gerekiyor. Hesap incelenip, gerekli yanıtı destek ekibi verecektir.

Senior Member
    Gelen otp kodunu hemen girmeniz gerekiyor bazen. Ben telefondan kaldırıp PC ye yükledim bu dertten kurtulmak için. İd şifre yazdıktan sonra otp yi fazla süre geçirmeden yazıp girmek gerekiyor. Belki bu yüzdendir.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sempatik91 View Post
    Gelen otp kodunu hemen girmeniz gerekiyor bazen. Ben telefondan kaldırıp PC ye yükledim bu dertten kurtulmak için. İd şifre yazdıktan sonra otp yi fazla süre geçirmeden yazıp girmek gerekiyor. Belki bu yüzdendir.
    Evet böyle bir durum olabiliyor. Otp çok uzun bir sürede giriliyor ise sunucular görünmüyor.

Junior Member
    Çok kısa sürede desem dahi aynı sorunu yaşıyorum. Beklemiyorum anında giriyorum otpyi

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

- https://otp.nttgame.com/ adresinden "Hesabım" sekmesi altında "OTP Doğrulayıcıyı Kaldır" seçeneğine tıklayarak OTP'yi deaktif ediniz.
    - OTP hizmetini tekrar aktif ediniz ve yeni OTP ID ve Auth Code bilgisi ile AnyOTP aktivasyonu yapınız.
    - KO için girişi tekrar aktif ediniz.

Bu şekilde deneme yaparsanız probleminiz muhtemelen çözülecektir. Daha önce belirttiğiniz şekilde problem yaşayan bir oyuncunun problemi bu şekilde çözümlendi. Deneme yapmak istemiyorsanız biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekiyor.