Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Cr raporlama hk.

x İSİMLİ ARKADAS EVİLDE SABAHTAN AKSAMA KADAR BUGLA PARA KASIYOR AYRICA KUFUR EDIYOR OYUN ACIGINDAN YARARLANAN BU ARKADASA GEREKENIN YAPILMASINI ISTIYORUZ
    Last edited by _DizzyMask_; 11-30-2020 at 07:21 PM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Oyun kurallarına uymadığını düşündüğünüz kullanıcıları forumun Cheat Reports bölümüne konu açarak bildirmeniz lazım, Cr dışı işlem yapılmamaktadır.

Cheat Reports'a gitmek için Tıklayın

Rapor oluşturmayı ve kanıtlarınızda nelere dikkat etmeyi öğrenmek için Tıklayın

Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Benimde bu konuda bir sorum mevcuttur cr bildirimi yaptığımızda cevaplandıktan bir süre sonra sanırım raporlar siliniyor kendi attığımız raporlardan bahsediyorum.

Örnek: ben rapor atmıştım muhtemel cevaplandı yada cevaplanmadan silindi bilemiyorum kaç günde kaldırılıyor ben kontrol etmeyi unuttum 1 hafta olmadı ama 2 3 gün olmuştu nasıl yanıt verildiğini göremedim. Daha sonraları aynı şeyi yaşamamak raporumun takibini yapmak için kaç günde silindiğini merak ediyorum.
    Yanıttan kastım şikayet ettiğim oyuncunun ceza alıp almaması hakkında bilgi vermek istemeyebilirsiniz bunu anlayışla karşılarımda sadece inceleme yapılıp yapılmadığı hakkında bilgi alabilmek adına bi teşekkürler nitelikli bir cevap geliyordu eskiden şu anda o gelmiyormu yoksa ben biraz fazlamı zaman geçirdim ve kaçırdım durumu.

Teşekkürler.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Devrim_Mehmet View Post
    Benimde bu konuda bir sorum mevcuttur cr bildirimi yaptığımızda cevaplandıktan bir süre sonra sanırım raporlar siliniyor kendi attığımız raporlardan bahsediyorum.

Örnek: ben rapor atmıştım muhtemel cevaplandı yada cevaplanmadan silindi bilemiyorum kaç günde kaldırılıyor ben kontrol etmeyi unuttum 1 hafta olmadı ama 2 3 gün olmuştu nasıl yanıt verildiğini göremedim. Daha sonraları aynı şeyi yaşamamak raporumun takibini yapmak için kaç günde silindiğini merak ediyorum.
    Yanıttan kastım şikayet ettiğim oyuncunun ceza alıp almaması hakkında bilgi vermek istemeyebilirsiniz bunu anlayışla karşılarımda sadece inceleme yapılıp yapılmadığı hakkında bilgi alabilmek adına bi teşekkürler nitelikli bir cevap geliyordu eskiden şu anda o gelmiyormu yoksa ben biraz fazlamı zaman geçirdim ve kaçırdım durumu.

Teşekkürler.
    Selam,

Yanıtlanan raporlar silinmez, her gece 23:00 civarında arşive taşınır. Arşiv bölümünü görüntüleyemezsiniz ve arşive kaldırılan raporlar hakkında bilgi verilmez. Raporunuz arşive taşınmadan önce takibini yapabilir ve verilen yanıtı görebilirsiniz.