Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Bir GameDeveloper 'den Öneri

Merhaba'lar Arkadaşlar öncelikle amacım severek oynadıgımız oyunumuza bi nebze olsun fikir beyanında bulunmaktır.

Lütfen düşüncelerim size saçmada gelse kötü laf etmeyiniz.

Bu oyunun Genel mantıgı Pk üzerine kuruludur.

Np Symbolleri Achive gibi Özellikler verse daha hızlı pk donmezmi ?

DRAGON = DEX,STR,INT,HP,MP = 15 STAT
    HERO=DEX,STR,INT,HP,MP =10
    NAZİ=DEX,STR,INT,HP,MP =7
    S=DEX,STR,INT,HP,MP =5
    M=DEX,STR,INT,HP,MP =3
    K=DEX,STR,INT,HP,MP =1

boyle bi extra ozellik saglasa np symbolleri daha mantıklı olmazmı ?

Veya Koxper Kulesi dedigimiz diger adı ile Draki kulesinin Verdigi Ay sonu ödülleri

Aylık Np sıralamasında ki karesiz np symbolli arkadaşlarımıza versek daha mantıklı olmazmı ?

Pk atarak farm yapma mantıgını Gütseler daha çok pk atıplıp daha çok farm mantıgı oluşmazmı ?

War pre satışları daha çok olur ve insanlar daha çok pk ya yönelir.

saygılarımı arz ederim.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Şiddetle katılıyorum. K ölmüş yalnız.

20-15-10-7-5-3 diye gidebilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    DRAGON = DEX,STR,INT,HP,MP = %5 AP arttırma
    HERO=DEX,STR,INT,HP,MP =%4 AP Arttırma
    NAZİ=DEX,STR,INT,HP,MP =%3 AP arttırma
    S=DEX,STR,INT,HP,MP =%2 AP arttırma
    M=DEX,STR,INT,HP,MP =%2 AP Arttırma
    K=DEX,STR,INT,HP,MP =%1 AP %1 Defans arttırma

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Şahsen pk yapmayı sevmiyorum. Bir slottan saatte 8 m kasmak bana daha keyif veriyor. Neden? Çünkü birinde karakterimi güçlendiriyorum yeni itemler alabiliyorum. Ama diğerinde? Diğerinde pot harcıyorum yeri geliyor sc harcıyorum. Sürekli benden bir çıkış var. Bunun sonucunda ne var ? National point. Peki bu np ne işe yarıyor? Bana bir artısı getirisi var mı yok. O zaman ben neden pk atıp kendimi zora sokayım? Bir saat pknın maliyetini bile farm yaparak çıkaramamaktayız şu an. O zaman kimse kusura bakmasın ben her gün cebimden yiyemem. Keyif aldığım şeyi yapar gider mob keserim.

Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    National Point şu anda sembol çıkarmak dışında işlevsiz. Arkadaşların dediği gibi achieve özellikler verse, draki ödüllerinde etkili olsa, hatta UTC girişlerinde öncelik tanısa gayet iyi olur. Aktif pk'ya, felankor güncellemelerinden çok daha fazla katkısı olur.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Benzer şeyleri düşünüyoruz. Hatta ben bir adım daha öteye taşıyayım. Krallık seçimleri kaldırılsın ve ay sonunda leader point sıralamasında 1. olan oyuncu kral, hero simgesine sahip oyunculara da senatör,general vb. ünvanlar ile birlikte bu tip stat vb bonus artışlar verilmesi oyunu çok daha canlı hale getirir diye düşünüyorum.

Senior Member rerersdsd's Avatar
    Nickname
    Çapulcu
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Şahsen pk yapmayı sevmiyorum. Bir slottan saatte 8 m kasmak bana daha keyif veriyor. Neden? Çünkü birinde karakterimi güçlendiriyorum yeni itemler alabiliyorum. Ama diğerinde? Diğerinde pot harcıyorum yeri geliyor sc harcıyorum. Sürekli benden bir çıkış var. Bunun sonucunda ne var ? National point. Peki bu np ne işe yarıyor? Bana bir artısı getirisi var mı yok. O zaman ben neden pk atıp kendimi zora sokayım? Bir saat pknın maliyetini bile farm yaparak çıkaramamaktayız şu an. O zaman kimse kusura bakmasın ben her gün cebimden yiyemem. Keyif aldığım şeyi yapar gider mob keserim.
    Adam pk atmaktan zevk alıyor belki. Zevk aldığımız şeylere hep ücret ödemez miyiz zaten? Ben de exp kasmayı seviyorum mesela cz bana göre değil ama zevk alırken illa kâr edeyim gözüyle bakmıyorum zevk almaya bakıyorum sadece bu çok saçma olurdu. Bu kadar tüccar kafalı olmanızı önermem zevk almaya bakın derim

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by rerersdsd View Post
    Adam pk atmaktan zevk alıyor belki. Zevk aldığımız şeylere hep ücret ödemez miyiz zaten? Ben de exp kasmayı seviyorum mesela cz bana göre değil ama zevk alırken illa kâr edeyim gözüyle bakmıyorum zevk almaya bakıyorum sadece bu çok saçma olurdu. Bu kadar tüccar kafalı olmanızı önermem zevk almaya bakın derim
    Eğer yazdığımı düzgün okusaydın tüccar kafası değil de mmorpgnin temeli olan ‘karakter geliştirme, kasma ‘ dan bahsettiğimi pk nın kendi masrafını bile çıkarmadığını farm atarak da KARAKTERİMİ GELİŞTİRDİĞİMİ yazdığımı anlardın

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    bu şekilde çok adaletsiz olabilir.