Results 1 to 4 of 4

Thread: Raporlama hk.

Junior Member

Raporlama hk.

Human kralı x adını açılmış bir fake hesap var. Gerçek kralla oyun içi arkadaşlığım olduğu için gelen pm ye dikkat etmedim daha sonrasında ise karus gate de gerçek kralın charı dururken oraya çağırıldım fake pm den sonrasında normal muhabbetimizden sonra arkadaşım diye kendisine itemlerimi teslim ettim başka bir arkadaştan gelen pm üzerine fake olduğunu anladım ama itemlerim gitmişti. Yıllardır bu oyunu oynuyorum ve ilk kez ticket atıyorum sizden rica lütfen bir kez yardımcı olun itemlerimi geri almam için elinizden geleni yapın verilen bir emek var ortada ve herkes milyarlara sahip değil bu oyunu oynarken. Ben de asgari ücretle çalışıp bu oyunu oynayan bir kullanıcınızım. Herkes sonuç elde edemeyeceğimi söyledi ama benim bu oyunun yöneticilerine güvenim tam. Bir adet +8 No Rebith Eagle Eye's ve 4 parça +7 No Rebith Mythril itemim gitti.
    Last edited by NightOwl; 11-30-2020 at 04:36 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Öncelikle bu tarz durumlarda daha dikkatli olmanız gerekiyor. Ek olarak, forumun genel bölümlerinde bu tarz paylaşımlar yasaktır.

Bildirimlerinizi geçerli kanıtlar ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletmeniz gerekmektedir. Bildirim hakkında detaylı bilgi almak için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Junior Member
    chat reports da açtım konuyu buraya yanlışlıkla yazdım teşekkür ederim tekrardan aydınlattığınız için.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Pie_Y3nlZ5bk View Post
    chat reports da açtım konuyu buraya yanlışlıkla yazdım teşekkür ederim tekrardan aydınlattığınız için.
    Rica ederim, raporunuzun takibini Cheat Reports bölümüne açtığınız konu üzerinden yapabilirsiniz.