Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

mor peri sıkıntısı

kutu toplama perisinin metrajı gerçekten cok düşük kendi elimle kestiğim canavarların bile kutularını toplamadığı zamanlar oluyor.
    özellikle mage ve okcu arkadaşlar uzakta canavar kestiği zaman bu peri hiçbir işe yaramıyor.

bu konuda eksik hizmet görüyoruz. satın aldığımız bi ürünün eksik çalışması bizi üzüyor.[/B]
    Last edited by NightOwl; 11-30-2020 at 08:45 AM.

Senior Member
    Bu da teknolojinin baş döndüren hızına ayak uyduramiyor naparsin? Drakide çıkar tak yapmak gerekiyor bazen kutuları almıyor. Perisiz aldığım superior box sayısı perili aldığından daha fazla oluyor. Kim bilir kaç kere kaçırdı kutuları ben sonradan uyandım duruma.

Evet 799 KC ye satılan bir eşyanın satın alınma amacını yerine getiremeyişi. Nereden bakarsan bak trajikomik.

Senior Member
    Quote Originally Posted by sempatik91 View Post
    Bu da teknolojinin baş döndüren hızına ayak uyduramiyor naparsin? Drakide çıkar tak yapmak gerekiyor bazen kutuları almıyor. Perisiz aldığım superior box sayısı perili aldığından daha fazla oluyor. Kim bilir kaç kere kaçırdı kutuları ben sonradan uyandım duruma.
    Aynı durumu bende yaşıyorum kutuları toplamıyor. hatta üstüne geliyorum kutunun geziyorum yine de toplammıyor kutuya tıklamam gerekli kutuyu alması için. Çok trajikomik...

Ben kutuya tıkladığımda bu peri toplayacaksa neden ben buna 69 TL para veriyorum diye düşünüyorum. Kendimi enayi gibi hissediyorum.

Senior Member
    oyunda ne düzgün calısıyorki bu calıssın