Results 1 to 10 of 18

Threaded View

Oyun eski dönemine tekrar mı dönüyor?

Dün akşam, uzun aradan sonra sıfır karakter açıp keyifli vakit geçirmek istedim. Sıfır karakterin verdiği hazzı hepiniz biliyorsunuz.

Maradondan çıkıp bandicootlara doğru yürürken yanımdan hiç bir objeye takılmadan hızlıca bir karakter geçti. Ekran bugu olduğunu düşündüm (Her zaman ki gibi iyi niyetliyim). Fakat worm ve bandicootların tam ortasına vardığımda gözlerime inanamadım. Az önce gördüğüm sadece fragmanmış, asıl film buradaymış. Vaad edilmiş topraklar gibi, onlarca hesaba ait karakterler, beyin ölümü gerçekleşmiş gibi birbirinden bağımsız, sağdan sola, aşağıdan yukarıya, çapraz, daire çizerek hızlıca objelere takılmadan, yaratıklara henüz varmadan öldürüyorlardı. Bu duruma rağmen görevlerimi yapmaya çalışıp slotları, npcleri gezdikçe zombileşmiş onlarca hesaba ait karakter gördüm. Level atladıkça ilerledim. Folka gittiğimde durum aynıydı. Maradon da görmediğim daha farklı onlarca karakter. 40 level olup emcye geçtim, burada da aynı kargaşa ve görüntü. Sonu gelmeyen karakterler ve amaçları aynı. Bu durum oyunu bana baya bir sorgulattı.

Ben en son böyle bir tabloyu k2 döneminde gördüm. Şimdi soruyorum size, oyun k2 dönemine tekrar mı dönüyor?
    Last edited by DonJose; 11-30-2020 at 09:47 AM.
    Server: Diez
    Nickname: TheKingOfElMorad