Results 1 to 6 of 6

Thread: Hesabım Hk.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheKingCaptan35
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

Hesabım Hk.

Nickim 35Mekan42Vatan Hiç Bir Şekilde Hile Kullanmıyorum Uzun Zamandır Girmiyordum Bugün Çara Girdigimde Farkettim Çarım Hapse Düşmüş 18 Senedir Knighttayım Hiçbir Şekilde Hile Açmadım Ve Kullanmadım Ptme Yada Clanıma Hile Kullanan Kimseyide Almadım İlgili Gmlerden Bi An Önce Yardımcı Olmalarını Bekliyorum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Aldığınız cezaya itirazınız veya cezanız hakkında inceleme talebiniz var ise Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden destek bileti gönderebilirsiniz. Destek ekibi gerekli incelemelerin ardından mesai saatleri içerisinde ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak biletinize yanıt verecektir. Bu süre zarfında ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekmektedir.

Ek olarak, destek ekibinin size kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır.

İyi forumlar.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheKingCaptan35
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

Çarımın Hiç Bir Suçu Olmadan Hapise Atıldı

Nick 35Mekan42Vatan 18 Senedir Knighttayım Bundan 1 Sene Önce Çarım Soyuldu Bide Hapise Yollanıyo Şimdi Hiç Bir Çözümü Yokmu Çıkartmak İçin Ptme Yada Clanıma Hile Kxp Kullanan Kimseyi Almadımda Kullanmadımda Hileye Ve Hilecilere Karşıyım Bunca Emek Harçıyorum Ne İlgilenen Var Nede Sorunu Çözen GM Bilet Yolladım 2 Gün Geçti Çalışma Saatleri 10 00 ve 18 00 Diyolar Sürekli Pc Başında Bekleyip Takip Ediyorum Sorun Hala Düzelmedi Hiç Bir Gm Açıklama Yapmadı

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Ekip arkadaşım gerekli bilgileri aktarmış görünüyor. Bizim, hesabınız veya aldığınız ceza hakkında bilgimiz bulunmamaktadır ve hesap desteği yalnızca bilet sistemi üzerinden verilmektedir. Lütfen bu süre zarfında sabırla biletinize gelecek yanıtı bekleyiniz. Destek ekibi gerekli incelemelerin ardından biletinize yanıt verecektir.

Junior Member
    Maalesef Serverimiz Ares 'te bu haksız yere hapis cezası söz konusu.

Biletle hakkınızı aramak isteseniz, hem de "spam" yapmadan. yine de size "DUR!!!" deniyor ve bilet atmanızın da önüne geçilerek banlanıyorsunuz.

Sonra buraya geliyorsunuz, belki gören duyan, etkileşime geçen olur diyorsunuz, ya yazdıklarınız editleniyor, ya siliniyor, ya da konunuz kilitleniyor.

Bu haksız hapsi yapan ya da yapanlar cezalandırılmadıkça, biz mağdurlar artacağız ve hakkımız iade edilmeyecek maalesef.

Geçmiş olsun.

Server: Ares

Karakter: ArcLich

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by snowWwhite View Post
    Maalesef Serverimiz Ares 'te bu haksız yere hapis cezası söz konusu.

Biletle hakkınızı aramak isteseniz, hem de "spam" yapmadan. yine de size "DUR!!!" deniyor ve bilet atmanızın da önüne geçilerek banlanıyorsunuz.

Sonra buraya geliyorsunuz, belki gören duyan, etkileşime geçen olur diyorsunuz, ya yazdıklarınız editleniyor, ya siliniyor, ya da konunuz kilitleniyor.

Bu haksız hapsi yapan ya da yapanlar cezalandırılmadıkça, biz mağdurlar artacağız ve hakkımız iade edilmeyecek maalesef.

Geçmiş olsun.

Server: Ares

Karakter: ArcLich

Merhabalar,

Anladığım kadarıyla hesabınız ceza almış, bilet göndermişsiniz, verilen yanıt sizi mutlu etmemiş, ısrarcı davranmışsınız, destek ekibi böyle durumlarda destek sisteminden de engellemektedir.

Şimdi de forum üzerinden benzer konulara aynı içeriği paylaşmaktasınız.