Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Telefon Numarası Değişikliği

değerli mod ve gm ekibi ve arkadaşlar. eski bir karakterim vardı ve bu karaktere bağlı telefon numaram kapandı. operatör den talep ettiğimde numarayı veremediklerini söylediler. otp yüzünden oyuna giriş yapamıyorum. beni nasıl yönlendirebilirsiniz? saygılar

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Aşağıdaki konuda belirtilen şartları sağlıyorsanız OTP > ICS / OTP kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

ICS Numara Desteği 31 Aralık'a Uzatıldı!

Şartları sağlamıyorsanız operatörünüz ile tekrar iletişime geçebilirsiniz, farklı bir durum maalesef bulunmuyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Aşağıdaki konuda belirtilen şartları sağlıyorsanız OTP > ICS / OTP kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

ICS Numara Desteği 31 Aralık'a Uzatıldı!

Şartları sağlamıyorsanız operatörünüz ile tekrar iletişime geçebilirsiniz, farklı bir durum maalesef bulunmuyor.
    Karakterimiz yanıyor mu yani? operatör yapabileceğimiz birşey yok diyor. Siz yapabileceğimiz birşey yok diyorsunuz? ama burda bir haksızlık var. karakter açıldığında altar vesa sirius yoktu bile. bununla ilgili iletişime geçebileceğim biryer var mı?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by mert___35 View Post
    Karakterimiz yanıyor mu yani? operatör yapabileceğimiz birşey yok diyor. Siz yapabileceğimiz birşey yok diyorsunuz? ama burda bir haksızlık var. karakter açıldığında altar vesa sirius yoktu bile. bununla ilgili iletişime geçebileceğim biryer var mı?
    Yukarıda belirttiğim gibi, şartları sağlamıyorsanız durum aktardığım şekildedir.

Senior Member
    aynı sorun bende de var olimpada karakterim vardı o hesabın ics sine erişemiyorum telefonum çalındığı için bloklatmıştım operatör o numarayı vermiyor mecbur oyun hizmetlerinin çözmesi lazım ama onlarda 2 şart koşmuşlar onlarda 100 hesabın 2 tanesinde olabilecek şeyler işi çıkmaza sokup sen vazgeç demek istiyolar .Sen ne söylersen söyle çıkmaz yolu gösterip aha buraya gidebilirsin diyorlar sadece . Gel kardeşim yardımcı olalım şöyle böyle yok sanki devlet dairesinde çalışıyolar onlarda bir enteresan