Results 1 to 2 of 2

Thread: Raporlama hk.

Exclamation Raporlama hk.

Merhabalar arkadaşlar.

Sizinle bu gece yaşadığım dolandırıcılık girişimini paylaşmak isterim.
    Ares lufer'de ezik çarımla takılırken, sağa sola sw atarken bir pm geldi. Pm atan şahsın nicki x. Bana item eksiğin var mı dedi. Ben direk kıllandım zaten ama hemen atladım muhabbete Var dedim. Ne lazım dedi, takı lazım dedim ve beni Tale'ye çağırdı. Tabi ben de hemen gittim. Bir gittim ki karakter full +10. Kaç m lazım dedi eksikleri tamamlamak için. Çok m lazım boşver dedim ve townu koydum. Nabacak diye merak ettim. Sonra şahıs bana çok şanssızsın iyi geceler dedi. Ben de devam ettirmek istedim ve niye öyle dedin yav falan yaptım buna. Ondan sonra bana dedi ki, çarı bozuyorum, itemleri basıcam, ben emekli askerim vs. demeye başladıııı... Burda kesinleşti zaten. Ben de dedim içinden ne koparsa ver o zaman . Sonra bana sana tek bir şey sorucam, dürüst ol dedi. Sor dedim. Silahını isteseydim sen olsan karşılıksız verir miydin dedi? Sonra ben de silahı çıkardım elimden trade atıyor bozuyorum falan Eğlendim 1 dk. Sonra dalga geçtiğimi anladı tabi. Numara falan verdi. Tabi ki aramadım. Sonuç olarak bu arkadaş dolandırıcıdır arkadaşlar. Oyun içi konuşmaların ss'lerini de atıyorum. Bu arkadaşa bi ceza uygulanır mı bilmiyorum ama bence uygulanmalı. Server'da oynayanlar da bunu iyi tanısın ona göre hareket etsin.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Oyun kurallarını ihlal ettiğini düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletmeniz gerekmektedir.

Bildirim hakkında detaylı bilgi almak için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.

14.Elinizde kanıt olsun yada olmasın herhangi bir üye hakkında iftira niteliği taşıyan yazılar yazmak, alay edici konular açmak kesinlikle yasaktır. Kişi hakkındaki şikayetinizi hile şikayetleri bölümü aracılığıyla yapmanız gerekmektedir.
    Bkz. Forum Kuralları