Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Pazar sistemindeki güçsüzlük

Adı üstünde oyun oynuyoruz, güçlü güçsüzü tabi ki yenecek. Lakin, maddi gelir kapısı haline getirdiğimiz bu oyunda farm işini bırakın pazar yapma fırsatı dahi ne yazık ki imkansız hale gelmiştir. Buying Merchant veya Selling Merchant kurmak istediğim anda rakip oyuncunun veya oyuncuların birliktelik kurup, kurduğum pazarın üzerine pazar kurması gerçekten hoş değil. Son yıllarda, farm sistemini değiştirip; güçsüzün yanında olarak gönüllerde taht kuran GM ekibinin bu konuya da el atacağını can-ı gönülden arzu eder, saygılar sunarım.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Kasıtlı olarak sürekli birisi gelip pazarınızın üzerine pazar kuruyorsa bunu kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletebilirsiniz fakat sattığınız ürünün fiyatının altından ürün satması herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Kasıtlı olarak sürekli birisi gelip pazarınızın üzerine pazar kuruyorsa bunu kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletebilirsiniz fakat sattığınız ürünün fiyatının altından ürün satması herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.
    arkadaş zaten fiyatları değil teşkilatları eleştirmiş yüksek veya düşük fiyattan bahsetmiyor gelip üzerime pazar kuruyorlar yada pazarımı tutuyorlar diyor ki tek pc oynayan birisi nasıl report edecek pazarının tutulup tutulmadığını birilerinden rica mı edecek her seferinde daha somut bir yaklaşımınız olmalı.

Junior Member
    Tavsiye ettiğiniz çözüm yolunun sadece günü kurtaracağını, oyuncuya verilen bu rahatsızlığın durmadan devam edeceğini belirtmek isterim. Çünkü 1 değil, 2 değil çift hanelere kadar uzanan bilgisayar sahipleri var. Benim dile getirmek istediğim sorun serbest piyasa değil. Oyuncuya verilen rahatsızlığın reportlama ile de geçmeyeceği aksine devam edeceği düşüncesindeyim.

Pazar sistemine yenilik şart

Senior Member
    Pazar sistemi çok güzel bence şu an. Bir eşyanın buyu ile seli arasında nerdeyse hiç fark yok. Al kullan işini gör sat.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Kingdom Online'deki gibi kiralam sistemi gelmeli.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Pazar sistemi çok güzel bence şu an. Bir eşyanın buyu ile seli arasında nerdeyse hiç fark yok. Al kullan işini gör sat.
    Dostum, benim dile getirmek istediğim sorun buy ve sel arasındaki fark değil. Pazar çetesinin kurmak istediği baskı ve kışkırtma. Yetkililerin bu, oluşuma bir çare bulması her yönden olumlu bir hareket olacaktır. Çeteleşmeye imkan tanınmamalı.

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    üste kurma olayına bir şey yapamazsın da bir pazara birden fazla kişi bakabilmeli bence doğru düzgün bugsız bir güncellemeyle getirilirse çok güzel olur

Junior Member
    Quote Originally Posted by cristianoballondor View Post
    üste kurma olayına bir şey yapamazsın da bir pazara birden fazla kişi bakabilmeli bence doğru düzgün bugsız bir güncellemeyle getirilirse çok güzel olur
    Dostum, sorun da bu yani üste kurma, tehdit ve kışkırtma. Nttgame çok şey yaptı bunu da yapabilir.