Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

preli yarım saattir altar 1 e giremedim neden pre alıyoruz ki giremiceksek.

prenin anlamı nerde kaldı o zaman? bronze pre alıyoruz hem kod veriyor hem servere giremiyoruz neden bu pre var ki o zaman?

madem kalabalık server açın giremiyoruz. başka serverde çarı olanlar geliyor buraya etkinlik için bizim diger swlerde çarımız yok gidemiyoruz sıkışıp kaldık burda

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Sunucuların bir limiti mevcut, bu limit aşıldığında Premium olsa dahi sıra sayabilmektedir.

Ek olarak aşağıdaki konu üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Altar Girişler

Jr zamanı bu kadar sıra bekletmesi adil değil , zaten akşamları giriyoruz ne anlamı kalıyor ki

He birde tam oyuna girdiğinizi düşünüyorsunuz ve bi bakıyosunuz bug report hatası ne oldu ? 200+ kişi sıra bekleme çöp hadi sıfırdan bi daha bekle işin yoksa.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    oynamayın olsun bitsin GB diye hepiniz sirius da oynuyordunuz gelip buraya sıra beklemek istemiyoruz diye aynı konular açılıyordu şimdi r hep beraber altara geçtiniz gene aynı konular açıyonuz siz en iyisi Vegaya geçin hepiniz gene server değişeceksiniz
    Last edited by DonJose; 11-29-2020 at 07:32 PM.

Quote Originally Posted by ExorLeon View Post
    oynamayın olsun bitsin GB diye hepiniz sirius da oynuyordunuz gelip buraya sıra beklemek istemiyoruz diye aynı konular açılıyordu şimdi r hep beraber altara geçtiniz gene aynı konular açıyonuz siz en iyisi Vegaya geçin hepiniz gene server değişeceksiniz
    Ne güzel atmışsın bilmeden , genel ko kitlesinin kafası.Altar açıldığından beri oynuyoruz.Mesele bu değil .!

Aynen Altar aşırı kalabalıklaştı, 3 Server'a da giremiyoruz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Elanor87 View Post
    Ne güzel atmışsın bilmeden , genel ko kitlesinin kafası.Altar açıldığından beri oynuyoruz.Mesele bu değil .!
    anlamasını bekleme kardeşim bu tür insanların nesli tükenmeli. ben altarda oynuyordum premde varken baska swden gelenler yuzunden gıremıyorum bu durumda napılır 2 tane daha server acarsın mıllet rahatca girer. yada yeni kural koyulcak bir hesapta en fazla 2 serverde account olucak öyle zırt pırt isteyen etkinlik için başka servere gitmicek

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4nflexible View Post
    anlamasını bekleme kardeşim bu tür insanların nesli tükenmeli. ben altarda oynuyordum premde varken baska swden gelenler yuzunden gıremıyorum bu durumda napılır 2 tane daha server acarsın mıllet rahatca girer. yada yeni kural koyulcak bir hesapta en fazla 2 serverde account olucak öyle zırt pırt isteyen etkinlik için başka servere gitmicek
    Neden girmesin adamin kendi oynadigi sw sira sayiyorsa eskiden oynadigi sw sira saymiyorsa ordada hazir chari varsa neden girmesin etkinliklere bu oyuncu?

Senior Member
    Olympiaya gelin sıra beklemezsiniz