Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Senior Member DARPHANEEEEEEEE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    Karus

Magelerin staff kullanmadan skill atması yasaklansın.

Başlıkta belirttiğim gibi Eslant'taki çöp slotlarını mage sınıfı ele geçirmiş bulunmakta. 2 yama önce gelen güncellemede silah yandığında her skill kullandığında +200 mana gidiyordu ancak bu priest, warrior ve rogue sınıfı için geçerli. Mage sınıfı silah takmadan skill attığı için hem damage'i çok değişmemekte, hem de rpr'si gelmemektedir. Madem bir kural uygulanıyor, eşit ve adil olmalı diye düşünüyorum. Staff takmadan hiçbir skill atamamasını talep ediyorum.

mage stafi cikarinca damage yari yariya dusuyor neden stafi cikarsinki

Saçma sapan çözümler üreterek bir sınıfın nerflenmesinden başka bir sonuca ulaşamazsınız. O adamların ne zaman rprli yada staffsız atak yaptığını gördün? Hepsinde genie hammer var AFK bir şekilde farm yapıyolar zaten. Bunun çözümü bir IP den premiumlu bile olsa en fazla 3 hesabın girişine izin verilerek sınırlandırılmasıdır başka bir şey değil. O adamların kastığı paralar genie hammerı karşılamıyormu sanıyorsun?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TheWOCs View Post
    Staff takmadan hiçbir skill atamamasını talep ediyorum.
    Bana mantıklı geldi.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    yukardaki adamlar neden ağlıyor adam gayet makul bir şey sunmus ortaya bencede staf takmadan atak yapamasın.

Ağlamıyoruz biraz kitap okur ve film izlersen büyücülerin asası olmadan da büyü yapabildiklerini bilirsin zaten böyle bir öneri saçma sadece.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    ahahhahah bak bunu demiştim dimi, dandirik çözümlerden sonra böyle komik teklifler gelmeye devam ediyor bu uygulansa sonraki adım; mageler mh-gh basamasın sundirese gidip rpr yapsın
    consume & adapt

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Hikaye tarzlarına göre,

Büyü yapabilmek için kitap veya asaya gerek yok fakat asayla veya kitapla vurduğu hasar zaten eşdeğer değil. Ek olarak, vuruş başına mana kaybı da yaşıyor.

Şahsen, konu bana biraz saçma geldi.

Senior Member
    peki ağlamıyorsunuz anladım siz sıtafsız pk atıyonuz sıtafsız farm atıyosunuz demi:d en temizi şu genienin kaldırılması inş kazara filan kaldırırlarda rahatla görev filan yaparız heryeri sıtafsız magiçler tutmus.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    ahahhahah bak bunu demiştim dimi, dandirik çözümlerden sonra böyle komik teklifler gelmeye devam ediyor bu uygulansa sonraki adım; mageler mh-gh basamasın sundirese gidip rpr yapsın
    Döner ekmeğin gücü işte kardo alamayınca böyle fikirler türüyor