Results 1 to 4 of 4

Yöneticiden Cevap Lütfen OTP hakkında !!!

Bu son güncellemeden sonra Xingcode Hatalarından sonra OTP sisteminde ciddi sıkıntılar olmaya başladı.

OTP Kodunu alıyoruz Oyuna yazıyoruz Hatalı kod diyor Tekrar entere bastiğimizda Kabul ediyor Bazen 2 defa hatalı diyor ama 3 cüde Aynı koda tamam diyor Şimdi bizde Bu koda yanlış diyorya doğru olduğu halde 10 defa böyle dese Bloke mi olacak Yoksa bu bloke olayi 24 saate bir mi değişiyo Yada 1 kere doğru girdiğimizde sıfırlanıyormu çünkü ciddi ciddi doğru koda en başta hatalı diyor sona kabul ediyor Süresi bitmeden giriyorus süre bitmesine 20 sn den fazla oluyor hani son sn de felan girsekde o arada kod değişşe diyecemde öyle de değil Resmen 1 veya 2 ci denemede hata veriyor 3 cüde kabul ediyor kodu Bu duruma bi açıklama getirirmisiniz ????

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

OTP tek kullanımlık kodu kabul etmeme durumu genelde tarih ve saat ayarlarından kaynaklıdır. AnyOTP yüklü olan cihazınızın ve oyuna giriş yaptığınız bilgisayarın saat ve tarih ayarlarını güncelleyiniz. Aşağıdaki konudan detaylarına göz atabilirsiniz.

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Bloke durumuna gelecek olursak, tek kullanımlık OTP kodunu doğru girdikten sonra 10 kere yanlış girme hakkınız sıfırlanır.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

OTP tek kullanımlık kodu kabul etmeme durumu genelde tarih ve saat ayarlarından kaynaklıdır. AnyOTP yüklü olan cihazınızın ve oyuna giriş yaptığınız bilgisayarın saat ve tarih ayarlarını güncelleyiniz. Aşağıdaki konudan detaylarına göz atabilirsiniz.

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Bloke durumuna gelecek olursak, tek kullanımlık OTP kodunu doğru girdikten sonra 10 kere yanlış girme hakkınız sıfırlanır.
    sAAT NORMAL tARİH nORMAL otp KODU NORMAL Yani demek istediğim şu
    OTP PROGRAMINI calıştırdırm verdiği numara varsayıyorum 123456

Knight a id pass girdim login oldum otp programının bana verdiği 123456 yı yazdım hatalı kod diyor tekrar 123456 dayken entere bastim hatalı diyor tekrar 123456 yazdım entere bastim kabul ediyor demek istediğim bu eğer dediğiniz satim vb. bişey de hata olsa 3 cüde aynı kodu kabul etmez değilmi

diyelim 123456 yi kabul etti otp yanlış girme hakkım 0 lanıp yeniden mi 10 defa hatalı girme hakkı geliyo yoksa bu şekilde hata vermeler 2+2 birleşip 10 mu oluyo

bir defa doğru girdigimde 10 defa yanlış girme hakkım sıfırlanmış mı oluyor

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

OTP sadece ve sadece saat, tarih ve saat dilimi yanlışsa hatalı kod üretir. Eğer işletim sisteminiz güncel değilse mevcut saat diliminiz UTC +2 Istanbul olarak görünür ve OTP'niz doğru kod üretmez.

Lütfen saat dilimini de kontrol ediniz. UTC +3 Istanbul olması gerekiyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.