Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Senior Member
    Race
    Karus
    utcye giriş şartı 83lv ve 50k np olmalı.

Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ChelseaNikkel View Post
    utcye giriş şartı 83lv ve 50k np olmalı.
    Katılıyorum ayrıca bir de online olma süresi hesaba katılırsa tadından yenmez.

Senior Member
    içeriye botla girenler var yada macro ile lv sınırı yada np sınırı getirilmasi sacma olur. illegal adam ne getirirsen getir yine girer oraya macro yada botla içeriye girişlerin kesilmesi lazım. benim önerim royale gibi ekranın herhangi bir yerine rast gele join yazısı gelmeli 1-2sn gibi atıyorum 1-2 snde 500kişi bastı o basanlardan rast gele alsın işte ozaman adalet olur. (neden 1-2 sn ve rast gele join çünkü evinde çok pcsi olan kayıt olamasın onun önünü kesmek için)

Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Şu şekilde olsa nasıl olur ? Haftalık belli bir np kasan oyuncular utc ye girmeye hak kazansa. Misal ilk hafta için 10k, 2. hafta için 15k, 3. hafta için 20k ve 4. hafta için 25k. Bu şekilde böyle güzel bir etkinlikten sadece hak eden gerçek playerlar yararlanmış olur. Ayrıca pk olayı hatrı sayılır şekilde canlanır.

Senior Member
    pk atılan çar farklı utc gırılen car farklı olaibliyor.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sempatikpotcu67 View Post
    warrior ile girdiğimde partysiz kalıyorum, o yüzden priest ile giriyorum bende.

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by sempatikpotcu67 View Post
    Benim arkadaşım kurian yerine prieste giriyor dediğin gibi olabiliyor. Kurianla girdiği zaman pek party bulamıyor maalesef.

Senior Member
    Tam destek. Güzel etkinliğe 83 lv sınırı ve premium zorunluluğu kesinlikle gelmeli. 2-3 senedir ara ara oynarım Olympiada 2 kez girebildim bugüne kadar.

83 + 50 k np şartı katılıyorum

Zaten bu oyunda CLAN BDW WAR sistemi neden gelmediği belli. Nasıl danışıklı dövüş bu. Eğer oyunda gerçekten adalet olsadı. CLAN BDW WAR sistemini getirirdi. Ay sonunda hangi klan en yüksek puanın yaptı ise ona ödüller verebilirdi. Hemde Clanların arasındaki rekabet artardı. Zaten bu CLAN BDW WAR savaşına katılan oyuncular zaten mecburen PUS dan baya malzeme çekmek zorunda kalırdı. Sadece Ay sonunda lider tabelasında Klanın 1.ci sırada olması için.

CLAN BDW WAR sistemi sadece Klan liderlerin her gün, Günün belirlenmiş saatinde Npc den klan adına katılım talepi yapıp. O sıra da klanın seviyesine göre gücüne eşdeğer bir klan ile karşılıklı savaş yapması 30 dakika filan süren bir sistem. Kazanan klan savaş puanı kazanır. Bu savaş puanları ay sonunda sıralamaya göre ödül verir. Dünyadaki bütün dandik oyunlarda var. Bu oyunda yok. Ayrıca Draki gibi Klanca girilen günde 3 kere tarzı etkinlikler de var. Ne hikmetse bu oyunda yok. O zaman şunu soruyorum. Bu oyunun amacı sadece kredi kartımızı istemekten öteye nereye gidiyor. Elin Korelisi kendi ülkesinde bu oyunda herşeyi verirken benim ülkemdeki oyunculara neden aynı desteği ve aynı yardımı yapmıyor. Gamerfist zamanında CASH alma etkinliği altında bu MGAME herkeze rof +3 vermedi mi? Eskiler hatırlar. O zaman cash etkinliğine herkez karşı çıktı ama onlarca kişi rof +3 aldı. Bilen bilir.

Tags for this Thread