Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Eslant Farm slotları

eslantta görev yapıcam bakıyorum tüm slotlara mageler çökmüş 8 kişilik party halinde ve hepsinde sarı peri bulunmakta
    sürekli farm yapıyorlar nereye gitsem 8 char sarı perili hepsi
    farm slotlarına bir çözüm gelicekmi ve pusta satılan sarı peri para kasmak içinmi var anlamadım gitti olamaz böyle birşey 8 char aynı slotta sarı perili hepsi
    dedim gece gideyim slotta rahat görevimi yaparim hala orda 8 char geniede 2 saatimi aldı ks atarak son vuruşu vurmam

Junior Member
    Sarı peri para kasmak için var evet. Genie fiyatı 2 katına çıkarılırsa bu sorun çözülür diye düşünüyorum.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Sadece genie kasıyor olsalar orda durmazlar =) genie de seri atak yapamıyorlar el kaldıramayınca canı ne kadar ki ölecekler . Bence Görev slotlarının droplarını ayarlamaları lazım , yeni başlayan arkadaşlar görevlerini rahat bir şekilde yapabilsin

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IKaRaHiSaRLIMI View Post
    Sadece genie kasıyor olsalar orda durmazlar =) genie de seri atak yapamıyorlar el kaldıramayınca canı ne kadar ki ölecekler . Bence Görev slotlarının droplarını ayarlamaları lazım , yeni başlayan arkadaşlar görevlerini rahat bir şekilde yapabilsin
    Yeni başlayan arkadaşlar drop oranları değiştirilince nasıl item yapacak biraz da bundan söz eder misin? tek çözüm genie nin fiyatının 400 kc olması bak bakalım durabiliyorlar mı o zaman

Junior Member
    Heryerdeler bezdirdiler artık okçuluğunda mageliğinde cılkını çıkardılar Oyun çöküş sürecinde bukadar tölerans gösterilmemesi gerekirdi bu mafyalara. Oyunu yönetenlerin yapması gereken şeyleri bizim burda dile getirmemiz ne yazıkki en ilginç durum

Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    eslantta görev yapıcam bakıyorum tüm slotlara mageler çökmüş 8 kişilik party halinde ve hepsinde sarı peri bulunmakta
    sürekli farm yapıyorlar nereye gitsem 8 char sarı perili hepsi
    farm slotlarına bir çözüm gelicekmi ve pusta satılan sarı peri para kasmak içinmi var anlamadım gitti olamaz böyle birşey 8 char aynı slotta sarı perili hepsi
    dedim gece gideyim slotta rahat görevimi yaparim hala orda 8 char geniede 2 saatimi aldı ks atarak son vuruşu vurmam
    O adamlar da 8 bilgisayar yok. Şu an çoğu internet kafe koronadan dolayı müşteri bulamadıkları için. Oyunda gb kasma yarışına girdiler. Bundan dolayı iflas etmemeleri için, Büyük abi ler destek çıkıyor. Yarın birgün bu korona biterse yeniden onlar Büyük Abilerine yardımcı olmaya devam edecekler. Büyük resmi gör.
    8 bilgisayar yok ortada, 64 Tane bilgisayar olan İnternet cafeler var. Korona bitene kadar sabırlı olacağız.
    Zaten korona bitince O karakterlerin hepsi birden yok olacak. O zaman Büyük Abiler durun diyecek.
    Last edited by Corbinal37TR; 11-28-2020 at 08:07 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Corbinal37TR View Post
    O adamlar da 8 bilgisayar yok. Şu an çoğu internet kafe koronadan dolayı müşteri bulamadıkları için. Oyunda gb kasma yarışına girdiler. Bundan dolayı iflas etmemeleri için, Büyük abi ler destek çıkıyor. Yarın birgün bu korona biterse yeniden onlar Büyük Abilerine yardımcı olmaya devam edecekler. Büyük resmi gör.
    8 bilgisayar yok ortada, 64 Tane bilgisayar olan İnternet cafeler var. Korona bitene kadar sabırlı olacaksınız.
    Ne alakası var coronadan öncede vardı bunlar altar ve siriustakiler 1 buçuk yıl oldu hala aynı adamlar slotta

Quote Originally Posted by am2pm View Post
    Ne alakası var coronadan öncede vardı bunlar altar ve siriustakiler 1 buçuk yıl oldu hala aynı adamlar slotta
    Son aylarda giren Çoklu bilgisayarlar İNTERNET cafelerin onu belirtmek istedim. Eskideki charlar bireysel 8 bilgisayarlı charlardı. Şu an giren karakterler internet cafelerin, Şimdi millet ne kadar dil dökerse döksün onları banlatamazsınız, engel olamazsınız. İşin bu boyutunu görmeniz için. Şu an internet cafeler ne yapıyorlar o kadar bilgisayarla hiç kendimize sorduk mu?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    farm slotlarındaki droplar yeniden değiştirilmeli, amaç para kasma olmamalı
    varsa görevi gitsin kessin, expmi lazım gitsin kassın iş paraya dönünce slotlar amacı dışında kullanılıyor.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by am2pm View Post
    Yeni başlayan arkadaşlar drop oranları değiştirilince nasıl item yapacak biraz da bundan söz eder misin? tek çözüm genie nin fiyatının 400 kc olması bak bakalım durabiliyorlar mı o zaman
    Genie diyorsun da adam 1 paket genie ile 6 7 katını çıkarıyor ona koymaz ki =) Yapsınlar madem belki çözüm olur diyelim benim için değişen birşey olmaz genieyi mecbur kalmadıkça kullanmıyorum solo farm attığım için sorun yok =)