Results 1 to 5 of 5

Thread: Cezam Hk.

Junior Member

Cezam Hk.

MERHABALAR HESAP İNCELEMESİ İSTEDİM AMA OTO CVP VERİYOR MODORETÖRLER
    GM ekibimiz tarafından günlük yapılan incelemeler sonucunda, hesabınız üzerinde illegal program kullanıldığı tespit edilmiş ve bunun sonucu olarak hesabınız süresiz olarak yasaklanmıştır. Üçüncü parti araçlarının kullanımı ve bulundurulması Davranış Kurallarımıza aykırıdır.

*** HAKKINDA TBİLET ATTİM VE ROBOT İLE CVP ALDİM BU KADAR BASİT BİŞEYMİ 50 GBLIK 60 GBLIK HESAP TPT BAN YİYOR KAPSAMLİ Bİ LOG ARAŞTİRMASİ BİLE YAPİLMİYOR NDN OYUNCU ARKADAŞLARLA İLGİLENILMIYOR HATAMİZ NE İSE BİLELİM BEN BİRŞEY KULLANMADİM İLLAGAL PROGRAM KULLANMADİM DİYORUM ARAŞTİRMALAR YAPİLSİN DİYORUM AMA SONUÇ OTOMATİK CVPLAR OLUYOR OYUN KALİTESİ BU KADAR Mİ DÜŞTÜ BU OYUNUN ARAŞTİRİN ARKADAŞİM HESABİMİ HEBA ETMEYİN LÜTFEN

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Müşteri hizmetleri ileride oluşabilecek yasal her yaptırım için bu inceleme talebinizi dikkate alır ve inceleme sağlarlar. Bu inceleme sonrasında nihai karar bilet üzerinden tarafınıza bildirilir. Bunun için de robot mesaj göndermez, kalıp cümleler kullanırlar. Tüm şirketlerde olduğu gibi...

Junior Member
    suçsuz yere banlamak ndn o kadar masraf yapiyosun para harciyosun konuşuyosun ama boş konuşuyosun karşinda bir kişi yok iletişim kurulcak bir insan yok arkadaşim 3 dur ticket attim 3 undede bilet diyorsunuz siz gm değilmisiniz siz yardimci olun boşuna gm yapmadilar sizi kendinizi benim yerime koyun yemin ediyorum yazık başka bişey yok bu şekilde banlıyorsunuz peki banlarken o kadar item var o kadar pus eşyasi var onlar ne olcak GMler arasinda bölüşürsünüz artik yardim edin diyorum bilet saçmalamasını yapiyorsunuz attım kardeşim robot msj atiyor log kayıtlarina bakın arkadaşim var mi yokmu bakın

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Müşteri hizmetleri ileride oluşabilecek yasal her yaptırım için bu inceleme talebinizi dikkate alır ve inceleme sağlarlar. Bu inceleme sonrasında nihai karar bilet üzerinden tarafınıza bildirilir. Bunun için de robot mesaj göndermez, kalıp cümleler kullanırlar. Tüm şirketlerde olduğu gibi...
    suçsuz yere banlamak ndn o kadar masraf yapiyosun para harciyosun konuşuyosun ama boş konuşuyosun karşinda bir kişi yok iletişim kurulcak bir insan yok arkadaşim 3 dur ticket attim 3 undede bilet diyorsunuz siz gm değilmisiniz siz yardimci olun boşuna gm yapmadilar sizi kendinizi benim yerime koyun yemin ediyorum yazık başka bişey yok bu şekilde banlıyorsunuz peki banlarken o kadar item var o kadar pus eşyasi var onlar ne olcak yardim edin diyorum bilet saçmalamasını yapiyorsunuz attım kardeşim robot msj atiyor log kayıtlarina bakın arkadaşim var mi yokmu bakın

ve beni hangi gm incelediyse log kayıtlarina bakmasini rica ediyorum elinizde bir kayıt yok program dalaveresi var pc formatlı hangi illegal program kulanmişim ss atın video atin allah aşkina meil üzerinden atin

x

atın abi ss video log kayıtlarini gönderin görmek istiyorum hocam
    Last edited by NightOwl; 11-29-2020 at 01:57 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by ser_xqwgy8UQ View Post
    suçsuz yere banlamak ndn o kadar masraf yapiyosun
    Merhaba,

Öncelikle forum üzerinden hesap desteği verilmediği için bilete yönlendiriliyorsunuz. Bilet göndermeniz durumunda ise hesabınız tekrar inceleniyor ve bu incelemenin sonucu size kalıp bir mesaj ile iletiliyor.

Ayrıca, bizler forum ve discord düzenini sağlamakla görevli moderatörleriz. Hesabınız veya aldığınız ceza hakkında bilgimiz bulunmamaktadır.

Ek olarak, yetkili ekibin size kanıt sunma zorunluluğu bulunmuyor. Buna en basit neden olarak sunulacak kanıtlar karşılığında alınabilecek önlemler olduğunu söyleyebilirim. Ancak belirttiğim gibi, bilet göndermeniz durumunda hesabınız tekrar incelenmektedir ve bu incelemenin sonucu size kalıp bir mesaj ile iletilmektedir.

Bilginize,