Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Exclamation Karakterim hapise düştü ama... (Haksız bir ceza değil)

İyi günler herkese karakterimi kasarken bot kullanmıştım ceza olarak hapise gönderilmiş bir sıkıntı yok kullanmadım diye yaygarada yapmayacağım. Yeni karakter açacağım ancak tekrar aynı şeyi yaşamamak için botun m.üstü dosyalarını silmem yeterli midir ? Başka yerde dosyası falan var mıdır bunun taramaya takılıp bana sıkıntı çıkartacak. Format demeyin lütfen şuan atacak durumda değilim.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    En sağlıklısı bilgisayarınıza format atıp illegal program kullanmadan devam etmeniz olacaktır.
    Bu tarz programlar bilgisayarınızda kalıntı bırakabilir.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Format en mantıklısı, yeni oluşturacağın hesap bilgileri için tehdit oluşturabilir.

Senior Member Vrij's Avatar
    BOT perma bandır ama videoda macro mu sanmışlar
    Format atamıyorsan, bildiğim GM scan de downloadlara, registry keylere de bakıyor, yeni baktıgı yerler eklenmiş olabilir.
    Burada birisi yazmıştı, oyuna dönen eskilerin çoğu banlandı pcleri temiz değil diye, acı ama gerçek.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Format atamıyorsan, bildiğim GM scan de downloadlara, registry keylere de bakıyor, yeni baktıgı yerler eklenmiş olabilir.
    Burada birisi yazmıştı, oyuna dönen eskilerin çoğu banlandı pcleri temiz değil diye, acı ama gerçek.
    Ordan hesapla işte nasıl inceleme yapıldığını

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Ordan hesapla işte nasıl inceleme yapıldığını
    Selam,

TPT kullanan hesaplar Gm inisiyatifi ile hapis cezasıyla cezalandırılabiliyor. Oyun kurallarını okursanız her ceza için inisiyatif kullanılabilmektedir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

TPT kullanan hesaplar Gm inisiyatifi ile hapis cezasıyla cezalandırılabiliyor. Oyun kurallarını okursanız her ceza için inisiyatif kullanılabilmektedir.
    Bu dogruysa memnunluk verici bişey. Konuyu açan arkadas gibi hata yapan dersini alıp dogru yolu seçebilir.

Hep söylerim tanıdıgımın 15 yıllık hesabı banlandıgında nasıl kötü bişey oldugunu idrak mı derler, etmiştim. Priestini 83e paramunda 2 ay 7/24 uykusuzluktan ölerek, yuzlerce kaprisli oyuncuyla, her gece çekilen questlerle, Sq lerle uğraşarak ben kasmıştım, insanlıktan çıkmıştım.
    Şimdi notorious kxperler için değil ama forum okumayan TBLciler, hileciler için daha insaflı düşünüyorum şahsen.
    Kaç kere söyledim uğraşma bunlarla ban sebebi diye, değil diye tutturmuştu, belki hapse atılsaydı kalın kafası anlardı, benim de bütün param bitmezdi, neyse bankalarımda yer açıldı, ne diyim kısmet
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.