Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Raporlama

Senior Member

Raporlama

*** isimli oyuncu 28 11 2020 ortalama saat 21:00 civarı MORADON kasanın oradayken bana pm attı . ve arkadaşın varmı diye mesaja başladı bende anladım DOLANDIRMAYA ÇALIŞACAK diye hemen windos + G yapıp ekran videosu almaya başladım .bana sana item vereyimmi diye olta attı .bende ver dedim ama arkadaşım olmalıymış illa bende tmm çağırıyorum dedim sonra kendisine ekran videosu alıyorum youtube için dedim hem oradakilerde izler item verirken dedim baktı anladım olayı anneciğime kötü söz söyledi . Video kaydı da mevcut sohbet ederken . ama boyutu biraz fazla nasıl yapabilirim siteye nasıl yüklerim .

Ayrıca savcılığa da videoyu göndermek istiyorum şahsın İp numarasını siteden rica ediyorum

Hesapta arkadaşım gelecek oda bize soracak arkadaışn olduğunu nereden bileyim elindeki oku ona ve sonra geri al ver al derken kendisi trade atıp HIRSIZLIĞINI yapacak tabii (daha önce başıma geldi )
    Last edited by MartyMcFly; 11-29-2020 at 05:58 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, Cheat Reports konularının forumun herkese açık bölümlerinde paylaşımı yasaktır.

Oyun kurallarına uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilir, bildirimlerinizin geçerli olması için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.

Ek olarak; yasal işlem başlatmak istiyorsanız savcılığa başvurabilirsiniz. Şirket bu tür bilgileri yetkili makamlarla paylaşmaktadır.

Senior Member
    yardımlarınız için teşekkür ediyorum . videoyu yüklemek için ne gerekiyorsa yapacağım inş.. kişinin hesabı kapatılırmı .hesabının kapatılması bile soğutmaz da yinede kapansın istiyorum böyle kişiler oyuna zarar veriyorlar .

Senior Member
    forumda video boyut küçültme ile ilgili bir yer aradım ama bulamadım sizin tavsiye edeceğiniz boyut küçültüp çözünürlüğü aynı kalacak bi program varmıdır

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MartyMcFly View Post
    forumda video boyut küçültme ile ilgili bir yer aradım ama bulamadım sizin tavsiye edeceğiniz boyut küçültüp çözünürlüğü aynı kalacak bi program varmıdır
    Aşağıdaki konu üzerinden cezaları görebilirsiniz.

Davranış Kuralları

Videonuzu Youtube gibi video sitelerine yükleyebilir, daha önce verdiğim hile raporlama bölümüne link olarak ekleyebilirsiniz.

Senior Member
    şimdi videoyu youtubeye yüklüyorum Cheat Raport için ama yasak değildir umarım . yasak sa iptal edeyim
    Last edited by MartyMcFly; 11-28-2020 at 07:32 PM.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Linki buraya değil, Cheat Reports bölümüne atmanız gerekiyor

Senior Member
    tmmdır videoyu gönderdim açıklama ile umarım hallolur kişi oyundan uzaklaştırılır

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by MartyMcFly View Post
    tmmdır videoyu gönderdim açıklama ile umarım hallolur kişi oyundan uzaklaştırılır
    Merhaba,

Raporlar sırası geldiğinde bölüm yetkilileri tarafından sonuçlandırılmaktadır ve sonuçlandırılan konular her gece 23:00 civarında arşive taşınmaktadır. Arşiv bölümünü maalesef görüntüleyemezsiniz. Bu neden ile bu süre zarfında raporlarınızı takipte kalabilir ve arşive taşınmadan önce sonucunu görüntüleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Senior Member
    banlanıp banlanmadığını nereden görebilirim