Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Otp kodu girdikten sonra server listelenmemesi

Merhaba, Otp kodunu girdikten sonra herhangi bir ekran gelmıyor ve serverları görüntüleyemiyorum. Oyun o şekilde kalıyor ne yapabilirim?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Kodu uzun bir süreden sonra girmeniz durumunda bu şekilde bir ekranla karşılaşmanız olağan, lütfen bu durumla karşılaşmamak adına çok beklemeden kodu giriniz.

Junior Member
    Önceklikle hızlı cevap için teşekkür ederim.

Araştırmalarım sonucu Otp kodunu 10 kere yanlış girip bloke etmişim. Ancak üst üste 2 kere bile yanlış girmedim. Blokajı kaldırmak için 5np isteniyor şimdi ) ciddi eleştiriyorum.
    Last edited by CharlesJ; 11-28-2020 at 04:33 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by CharlesJ View Post
    Önceklikle hızlı cevap için teşekkür ederim.

Araştırmalarım sonucu Otp kodunu 10 kere yanlış girip bloke etmişim. Ancak üst üste 2 kere bile yanlış girmedim. Blokajı kaldırmak için 5np isteniyor şimdi ) ciddi eleştiriyorum.
    Normal şartlarda 10 kere girdiğiniz taktirde bloke oluyor fakat farklı birisi hesabınıza erişim sağlamaya çalışıyor olabilir. Güvenilir bir bilgisayardan hesap bilgilerinizi değiştirmenizi ve mevcut bilgisayarınızı da iyi bir antivirüs programı ile taratmayı öneririm.

Junior Member
    Merhaba,

Oynamayacağım diyerek kendimi şartlamıştım ancak dayanamayarak np yüklemesi gerçekleştirdim ve Otp bloğunu kaldırdım. Oyuna girip otp kodunu hemen girmeme rağmen server listeleri gelmiyor. Sebebi ne olabilir?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Sizinle aynı problemi yaşayan bir oyuncumuz daha var, kendisi için destek ekibi çalışmalarını sürdürüyor. Lütfen siz de ICS kategorisi üzerinden bilet gönderiniz.

Junior Member
    Gönderdim teşekkürler.

Junior Member
    Yani otp kodunu yenilemekten ve sıfırlamaktan np kalmadı sürekli 5np gidiyor ama hala hata veriyor.lütfen bi yardım edin herseyi yaptım

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 0by View Post
    Yani otp kodunu yenilemekten ve sıfırlamaktan np kalmadı sürekli 5np gidiyor ama hala hata veriyor.lütfen bi yardım edin herseyi yaptım
    Selam,

Saat ayarlarınız farklı ise OTP hatalı kod üretir.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    OTP Kod Uyuşmazlığı

Uygulamada ürettiğiniz OTP kodunun oyun giriş ekranında, veya portal üzerinde hata vermesi durumunda öncelikli olarak PC saat ayarlarınızdan "Saat Dilimini" kontrol ediniz. Saatiniz aynı olsa da saat dilimi kaynaklı hata alabilirsiniz. Olması gereken ayar UTC+3:00 İstanbul'dur. Ancak eski işletim sistemlerinde (Windows 7 vs.) İstanbul +2:00 olarak görünmektedir. Bu durumda saat dilim ayarınızı UTC+3:00 Bağdat vs. olarak ayarlayabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Saat ayarlarınız farklı ise OTP hatalı kod üretir.
    UTC+3:00 İstanbul ayarında.herşeyi yaptım internetten araştırdım.saat diliminden aklıma gelen herseyi denedim.otp kaldırdm cıhazı sıfırladım.ıcs/otp Testinden bi türlü geçemedim.bende ntt hesabından ics pasif yapıp tekrar yapım dedim ama yine kod istiyor çaresizlikten ne yapacagımı şaşırdım ..

Tags for this Thread