Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Ice Slotlari golem slotu esir almiş Mageler HTC Slotlari magelerde Nightmare oda magelerin Elinde Satiros oda magelerin elinde Jr magelerin olmuş Ft desen mavi kutu garanti sen nasil bişe edemiyon hayret :=) Farm yapanlarin düşüncesi hep ayni farm yapip oyunda item yapmak ne hikmetse yillardir farm yapiyorlar bi türlü itemlerini dizemediler gitti

Senior Member
    Adam 2 yıldır stone golemde genie altı macroyla kasıyor kontroller devam etmekteymiş =) yorum yapmış olmak için yazıyorsunuz resmen.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by lUran1al View Post
    Ice Slotlari golem slotu esir almiş Mageler HTC Slotlari magelerde Nightmare oda magelerin Elinde Satiros oda magelerin elinde Jr magelerin olmuş Ft desen mavi kutu garanti sen nasil bişe edemiyon hayret :=) Farm yapanlarin düşüncesi hep ayni farm yapip oyunda item yapmak ne hikmetse yillardir farm yapiyorlar bi türlü itemlerini dizemediler gitti
    Kardesım oyunu bırakta bır okuma anlama özel dersine gıt okudugunu anlamıyorsun İCE SLOTLARI DEDIGIN SLOTLARDAKI MAGELER BIREYSEL MAGELER DEGIL 10 20 PC ILE FARM YAPAN GENIE ALTI BIRAKAN MACROCU ADAMLAR BU 1 .HTC SLOTLARIDA AYNI SEKILDE 8 PC GENIE ILE FARM ATAN ADAMLAR nightmare dedıgın boş slot kımse kasmıyor boş yazmıssın satisros slotuda suanda geniecilerde vede sunuda soylıyım yıllardır magelerın ıtem yapmasına gerek yok cunkı czde onlar ıcın olan bır slot yokkı neden ıtem katalımki? bir baska konuya geleyım biz burada konunun ozunde genie ıle kasanların tum slotları kapatması vede elıyle farm atacak kışılerın slot bulamamsından sıkayetcıyız ama senın kafanın bunu alması mumkun degıl anlıyorum seni.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kai_gFjBbdZp View Post
    Kardesım oyunu bırakta bır okuma anlama özel dersine gıt okudugunu anlamıyorsun İCE SLOTLARI DEDIGIN SLOTLARDAKI MAGELER BIREYSEL MAGELER DEGIL 10 20 PC ILE FARM YAPAN GENIE ALTI BIRAKAN MACROCU ADAMLAR BU 1 .HTC SLOTLARIDA AYNI SEKILDE 8 PC GENIE ILE FARM ATAN ADAMLAR nightmare dedıgın boş slot kımse kasmıyor boş yazmıssın satisros slotuda suanda geniecilerde vede sunuda soylıyım yıllardır magelerın ıtem yapmasına gerek yok cunkı czde onlar ıcın olan bır slot yokkı neden ıtem katalımki? bir baska konuya geleyım biz burada konunun ozunde genie ıle kasanların tum slotları kapatması vede elıyle farm atacak kışılerın slot bulamamsından sıkayetcıyız ama senın kafanın bunu alması mumkun degıl anlıyorum seni.
    Nightmare çöp slotudur mageler de şuan sw farklığı gösterebilir belki ama siriusta mageler var eslantın çöp slotlarında yanındaki dragonu da seçmişler 45 saniyede bir onuda kesiyorlar

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IKaRaHiSaRLIMI View Post
    Nightmare çöp slotudur mageler de şuan sw farklığı gösterebilir belki ama siriusta mageler var eslantın çöp slotlarında yanındaki dragonu da seçmişler 45 saniyede bir onuda kesiyorlar
    Dostum temelde anlatmak ıstedıgımız olay su ısteyen genıe ıle kassın ısteyen ıstedıgı ıle kassın ama ben elımle oynuyorum vede slot bulamıyorum temel sıkayetımız bu kasacak hıc bır yer yok utanmasalar worme bıle genıe acacaklar o raddeye gelmış durumda artık bır onlem alınması lazım

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bunu bende çok istiyorum arkadaşa hesap açtık eslant görevlerini yapana kadar 5 level başka yerde kasardım o derece sıkıntılar . Adam genie de elle vurduğun skilden seri skil atıyor bu makrodur ama gelde bunu GM arkadaşlara anlat anlamıyorlar

Senior Member
    Dark Knight dönüyorum kimse KS atmıyor hatta burası bir şey kazandırmaz deli misin diyorlar. Çok tuhaf bir kitle oluştu her slotu kazanca göre isimlendiriyorlar.

CW dön saatte 1 bus çıkıyor 1-2'de MS. Gerçi seni kesmez amacın oyun değil

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Dark Knight dönüyorum kimse KS atmıyor hatta burası bir şey kazandırmaz deli misin diyorlar. Çok tuhaf bir kitle oluştu her slotu kazanca göre isimlendiriyorlar.

CW dön saatte 1 bus çıkıyor 1-2'de MS. Gerçi seni kesmez amacın oyun değil
    Ne sacmalıyorsun paşam sen psıkolojık sorunlarınmı var ?Cw gibi zor bır slotu donup saatte 1 bus oda 2.1 m 1de ms ıcınmı ugrascam sureklı ? alkol alıp alıp psıkolojık sorunlarınızla bu foruma gırıp yorumlar atıyorsunuz en yakın surede doktora gorün sen oyunu tabıkıde daha fazla kazanmak ıcın oynucam tabıkıde emegımın karsılıgını almak amaclı oynıcam ne kadar boş konusuyorsunuz dark knight dıyor ya psıkoljık sorunlu keko seni

Senior Member
    Quote Originally Posted by kai_gFjBbdZp View Post
    Ne sacmalıyorsun paşam sen psıkolojık sorunlarınmı var ?Cw gibi zor bır slotu donup saatte 1 bus oda 2.1 m 1de ms ıcınmı ugrascam sureklı ? alkol alıp alıp psıkolojık sorunlarınızla bu foruma gırıp yorumlar atıyorsunuz en yakın surede doktora gorün sen oyunu tabıkıde daha fazla kazanmak ıcın oynucam tabıkıde emegımın karsılıgını almak amaclı oynıcam ne kadar boş konusuyorsunuz dark knight dıyor ya psıkoljık sorunlu keko seni
    Ne emeği? Amacın cebine 3-5 kuruş sokmaya çalışmak. Onuda başaramıyormuşsun zaten. Bence doktora görünmesi gereken sizin gibiler o emeği hayatına ver daha fazla kazancın olsun. Oyunu oyun için oynamıyorsun yazık.