Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Farm Spotları Hk.

Şuanda Vega serverında mage oynamaktayım vede bu tüm serverlarda boyle şu soruma cevap beklıyorum .
    83 level magemle cz haritasında hıc bır yerde farm atamamaktayım hıc bır slot yok mage ıcın vede eslanta gecıyorum eslantta mageler ıcın 3slot var
    1)Stone golem(tüm slotlar genie altı macrocu bp veya mage lerle dolu)
    2)Raven harpy(Saatte 3 veya 4 md atıyor vede tanesi maxımum 1200 edıyor saatlık 4 5 m arası verıyor kı rezalet bırşey bazen hıc atmadıgıda oluyor)
    3)Ewıl Wizard Exp raptor atmadıgı surece para bırakmıyor bazen 4 5 saat drop atmadıgı oluyor Coıns bugu yapmadıgın surece hıcc bır sekılde burasıda para bırakmıyor
    Magenın sadece ıs yaptıgı ft ve jr kalıyor ki bunada tum joblar gırebılıyor
    BENİM GM ARKADASLARA SORMAK ISTEDIGIM SORU SU DC PRE CEKIYORUM 83 LEVEL MAGEMLE FARM ATABILECEGIM SLOT SOYLERMISINIZ? KARAKTERIM BOŞ BOŞ HARITA GEZMEK DIŞINDA İŞE YARAMIYOR BIZDEMI BP OLUP GENIE ALTI MACRO ILE KASALIM ISTEDIGINIZ BUMU HERKESI GENIE ALTI MACROYA YONLENDIRMEKMI ? BEN ELIMLE OYNAYIP PARA KASAMAZKEN MILLETIN GENIE ALTI MACRO ILE SLOTLARI KAPATMASI BENDEN FAZLA KASMASIMI SIZIN SAGLADIGINIZ ADALET ?
    Last edited by kai_gFjBbdZp; 11-28-2020 at 01:30 PM.

Senior Member
    merakla verilecek olan cevabı bekliyorum

belkide cevap bile vermeyecekler kim bilir ?

saygılarımla...

Quote Originally Posted by meh_ecWCDfk7 View Post
    merakla verilecek olan cevabı bekliyorum

belkide cevap bile vermeyecekler kim bilir ?

saygılarımla...
    Cevap vermeyecekler. Bu video linkleri anlatıyor herşeyi
    https://www.youtube.com/watch?v=XK6glzQ68jk
    https://www.youtube.com/watch?v=gWUSV03h2pg
    https://youtu.be/KauWHrsxwVM

Buralarda kasacaksın Üstünde Gm igibi full +10 olacak .
    İtemsiz +7 elbise ve +7 silah ve old takı ile kessin bu slotları bu kadar seri ben bu oyunu bırakırım.

Stone golem videosunda İnventory i gösteriyor Elbisesiz ve takısız kestiğini göstermek için. Elinde sadece silah varmış. O golem elbisesiz sana 1 k vurur en az. 3 ü vurduğunda yerdesin. Videonun gerçek olduğuna inanmiyorum. Adım gibi eminim o Videoyu çekmek için kaç kere expiye yatmıştır.
    Last edited by Corbinal37TR; 11-28-2020 at 02:08 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Nerede ve daha iyi nerede farm yapacağın konusunda bu konuda deneyimli arkadaşlar sana fikir verebilir. Oyun kuralları ihlallerine gelirsek de oyun içi kontroller sürekli devam etmektedir. Bizlere CR ve Discord üzerinden gelen bildirimler dışında Xigncode tarafından tespit edilmiş hesaplara da ceza verilmektedir. Bilinen farm spotları da düzenli olarak kontrol edilmekte ve kuralları ihlal eden oyuncular tespit edilirse ceza verilmektedir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Nerede ve daha iyi nerede farm yapacağın konusunda bu konuda deneyimli arkadaşlar sana fikir verebilir. Oyun kuralları ihlallerine gelirsek de oyun içi kontroller sürekli devam etmektedir. Bizlere CR ve Discord üzerinden gelen bildirimler dışında Xigncode tarafından tespit edilmiş hesaplara da ceza verilmektedir. Bilinen farm spotları da düzenli olarak kontrol edilmekte ve kuralları ihlal eden oyuncular tespit edilirse ceza verilmektedir.
    Hocam kasılabilcek slot bırakmadılar sadece Adream'da farm atılabiliyor artık clanca dc premium almıyoruz 2 aydır bitirdiler bütün farm slotlarını hayır CZ yi niye bitirirler onu anlamıyorum ya Troll bile 2m atıyo saatte adream da 0 masraf köpekler saatte 8-15m atıyo

Kanıtın ne diye sorarsanız. Stone golem videosundaki exp çubuğuna bakın yüzde 63,49 bu da demek oluyor ki bu videoyu çekmek için birkaç kere exp ye yatmış.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by scorp_lion View Post
    selam,

nerede ve daha iyi nerede farm yapacağın konusunda bu konuda deneyimli arkadaşlar sana fikir verebilir. Oyun kuralları ihlallerine gelirsek de oyun içi kontroller sürekli devam etmektedir. Bizlere cr ve discord üzerinden gelen bildirimler dışında xigncode tarafından tespit edilmiş hesaplara da ceza verilmektedir. Bilinen farm spotları da düzenli olarak kontrol edilmekte ve kuralları ihlal eden oyuncular tespit edilirse ceza verilmektedir.
    kardesim 14 15 yildir oyunu oynuyoruz bir yerde mage icin farm slotu olsa zaten biz biliriz merak etme? Mage icin olan slotlarin cogunda genieci adamlar var digerlerindede para birakmiyor onu anlatmaya calisiyoruz kisacasi para kasacak mage icin yer yok okudugunu anlamadigini dusunuyorum problem eliyle kasan adamlarin genie ile kasanlardan daha az para kasmasi vede kasacak slot bulamamasi... Kac kere konu actik bir kere gelip 1 tane gm hakli oldugumuz halde birŞey yazmadi.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Corbinal37TR View Post
    Cevap vermeyecekler. Bu video linkleri anlatıyor herşeyi
    https://www.youtube.com/watch?v=XK6glzQ68jk
    https://www.youtube.com/watch?v=gWUSV03h2pg
    https://youtu.be/KauWHrsxwVM

Buralarda kasacaksın Üstünde Gm igibi full +10 olacak .
    İtemsiz +7 elbise ve +7 silah ve old takı ile kessin bu slotları bu kadar seri ben bu oyunu bırakırım.

Stone golem videosunda İnventory i gösteriyor Elbisesiz ve takısız kestiğini göstermek için. Elinde sadece silah varmış. O golem elbisesiz sana 1 k vurur en az. 3 ü vurduğunda yerdesin. Videonun gerçek olduğuna inanmiyorum. Adım gibi eminim o Videoyu çekmek için kaç kere expiye yatmıştır.
    Videolar sahte, Khenarth kes, yapıştır yapıp videoları montajlamış Keşke videoların çekilme amacını anlamaya çalışsaydın.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Videolar sahte, Khenarth kes, yapıştır yapıp videoları montajlamış Keşke videoların çekilme amacını anlamaya çalışsaydın.
    Vay montajcı Khenard yeni işe mi başladı

Ama kendisi Stone golem videosunda son saniyelerde inventory sini gösterip Bir mesaj veriyor. Yani elinizde sadece silah olsa bile bunları kesersiniz diyor. Bende burdan şunu anladım. Ama sonuçta videoyu çekmiş güzel olmuş ta kaç kere exp iye yattı onu çekerken. Aynı Farmer youtuberlar ve twitch videoları gibi olmuş. Flash flash 1 saat 100 milyon oyun parası kastım diyenler gibi. Ondan dolayı bunu vurgulamak istedim. Yarın bir gün birisi video çeker Elbisesiz elinde silahlar ile dark mare keser ve der ki. İtemsiz de kesiliyor. Ama sonuçta realite de olmaz bu tarz durumlar. Sadece şov için yapılmış olur. Yarın bir gün Dark mare slotuna nerf yapılır.