Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33
    Junior Member
    Quote Originally Posted by lAMX View Post
    Bu oyun hangi zaman ticaret alanı değildi ki. Zaten bir mod konuya geldiğinde konuyu silecek ya da yorumları düzenleyecektir. Forum için gb satış fiyat gibi konuların konuşulması yasak.

Yeni başlatığını söylüyorsun bu görevler bittikten sonra ne yapacaksın ? Var mı planın. Başına gelecekleri anlatmamı istersen bir bir anlatabilirim
    Sen bu oyunu nezamandır oynuyorsun paşam ? Ticaret endeksli bir oyun şuan evet ama Eskiden bukadar değildi
    Bunların düzeltilmesi lazım sen diyorsun ki nezaman ticaret değildi e bırakalım da böyle mi devam etsin bu düzen ? Senin mantığına göre bakarsak olaya tencere yuvarlanır kapağını bulur böyle bişey yok eski oyun yoğunluğu ile şimdiki bunun en basit örneği.
    Elbette babamın oyunu değil ama çocukluğumuzun oyunu ve dolayısıyla güzel bir akıbet isterim bu oyun için.
    Adamlar tüm slotlara çökmüş farm yapıyor gece gündüz bunun tek bir yolu var Manticore dahil haunga Warrior da tüm slot droplarının düşürülmesi bi ara cardinal slotlarının halini biliyorsun dimi
    Elbette millet farm yapıp iteminide yapcak ama farmı oyunda item alıp oyunu oynamak için atanlarla farmı ticaret için yapanları ayıramayacağına göre böyle bi düzenleme şart kısacası bukadarı yeterli olmuştur umarım. Çünkü oyunun gidişatı hiç iyi değil mevcut kitle dışında kimse güvenip para basmıyor. O mevcut kitlede bırakıp gider oyun böyle böyle biter.
    İş buralara gelmesin diye söylüyoruz ama umarım bizleri dinleyip bunları yaparlar. Bi tane knight online var
    Last edited by Blackhomes; 11-28-2020 at 12:18 PM.

Daha önceden farklı bir yerde okumuştum.

'' Biz eski knightı değil eski günlerimizi özlüyoruz '' sen sanıyor musun 1299 Patch dönsek bir şeyler değişecek. Uzun bir aradan sonra oyuna tekrar başladığın çok belli çünkü neler olduğu hakkında bilgin yok. Gelip forumda her yeri nerfleyin diye zırlaması kolay. Mesele farm değilse ne o zaman ? neyi özledin 7 bow ile cz de pk attığını sanmayı falan mı ? insanlar para yatırmadan bir şeyler yapmaya çalışıyor. sanıyorsunuz ki her genie açmış adam kesin ticarete dökmüş oyunu paralarını sayıyor. İşin içine girin biraz elinizde minicik bir şey kaldığını göreceksiniz.

Bana gelirsek. Ben farklı bir slotta kasıyorum. Oyunda neredeyse denemediğim bir farm türü kalmadı çünkü benim milyarlarım yok ki item alıyım pk atıyım. E ne yapmam lazım demek ki bir şeyler kasmam lazım. Genie açmadan bile en baba slotta 10m kasıyorsun eslant haritasında. Diğer haritalar bundan pek farklı değil.

Herkesin gördüğü ve en çok eleştirdiği slot meşhur paramun slotu. Para ile exp kasmasın kimse slottan 5 kuruş kazanmıyorlar aç kalır giderler.

Senin anlatmak istediğini ben anlayabiliyorum. Ama dolaylı ve boş yoldan anlatmaya çalışıyorsun.

Bu oyun şu an farklı bir metaya doğru gidiyor. Eski 1299 ile alakamız yok. Yakında şu anki halinden de farklı olacağını düşünüyorum.

Oyunu tcarethane yapmış olan kişilere bende karışıyım. Bunun çözümü her slotun neflenmesi değil, olamaz da. Kurunun yanında yaşta yansın dersen de bu oyunda kimse kalmaz. Açık ve net.

Bu eleştirilerim sadece tek bir slot için değil oyundaki genel '' nerf '' istenen slotlar içindir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by lAMX View Post
    Daha önceden farklı bir yerde okumuştum.

'' Biz eski knightı değil eski günlerimizi özlüyoruz '' sen sanıyor musun 1299 Patch dönsek bir şeyler değişecek. Uzun bir aradan sonra oyuna tekrar başladığın çok belli çünkü neler olduğu hakkında bilgin yok. Gelip forumda her yeri nerfleyin diye zırlaması kolay. Mesele farm değilse ne o zaman ? neyi özledin 7 bow ile cz de pk attığını sanmayı falan mı ? insanlar para yatırmadan bir şeyler yapmaya çalışıyor. sanıyorsunuz ki her genie açmış adam kesin ticarete dökmüş oyunu paralarını sayıyor. İşin içine girin biraz elinizde minicik bir şey kaldığını göreceksiniz.

Bana gelirsek. Ben farklı bir slotta kasıyorum. Oyunda neredeyse denemediğim bir farm türü kalmadı çünkü benim milyarlarım yok ki item alıyım pk atıyım. E ne yapmam lazım demek ki bir şeyler kasmam lazım. Genie açmadan bile en baba slotta 10m kasıyorsun eslant haritasında. Diğer haritalar bundan pek farklı değil.

Herkesin gördüğü ve en çok eleştirdiği slot meşhur paramun slotu. Para ile exp kasmasın kimse slottan 5 kuruş kazanmıyorlar aç kalır giderler.

Senin anlatmak istediğini ben anlayabiliyorum. Ama dolaylı ve boş yoldan anlatmaya çalışıyorsun.

Bu oyun şu an farklı bir metaya doğru gidiyor. Eski 1299 ile alakamız yok. Yakında şu anki halinden de farklı olacağını düşünüyorum.

Oyunu tcarethane yapmış olan kişilere bende karışıyım. Bunun çözümü her slotun neflenmesi değil, olamaz da. Kurunun yanında yaşta yansın dersen de bu oyunda kimse kalmaz. Açık ve net.

Bu eleştirilerim sadece tek bir slot için değil oyundaki genel '' nerf '' istenen slotlar içindir.
    7 Bow değil en baba item +8 Raptor 8 Shard idi
    Şimdilerle pvp ye döndü iyice senelerdir böyle yani burda bi revizyon gerekiyor baştan aşağı benim anlatmak istediğim bu
    1299 a dönülmezse oynayacağın doğru düzgün bi knight olmayacak emin ol gidişatı görmüyorsun
    Adam 40 gün 40 gece yapışmış slotlara her gittiğimde aynı isim aynı adam e mübarek buna boyun mi eğsin insanlar ? Bu düzenden herkes şikayetçi ama görüyorum ki bi sen memnunsun
    Gelen gidenin slotlara kazık çakıp günlerce orada millete gımnık koklatmayıp cukkaları kendi cebine atmasından bu düzenden memnunsan dediğim gibi boşa tartışıyoruz hocam seninle

Junior Member
    Oyun arayüzü item arayüzü değişmesi , karakter tipleri değişmesi, emc ve pk müzikleri değişmesi, genie gelmesi ve görevlerle 1 günde 60-70 level olunması, gereksiz yenilikler soğuttu insanları oyundan sen memnunsun senin gibi bir kaç kişi memnun ama şimdi isim vermişim malum serverlerdeki insan sayısı uskodan fazla ise senin gibilerinin değil 1299 u isteyenlerin sayısı daha fazladır
    1299 daki user sayısıyla şimdikini kıyaslamanı öneririm bu seni doğru yola götürcektir
    Neyse uzatmayalım daha çok
    Umarım saygı değer Nttgame yöneticilerimizde dediklerimizi dinler bizde eleştirmek için değil oyunun iyiliğini düşündüğümüzden söylüyoruz bunları. Amacımız şov veya laf kalabalığı hiç değil.
    Last edited by Blackhomes; 11-28-2020 at 12:00 PM.

Junior Member
    Orayı nerfle burayı nerfle slotmu kaldı kasalım iyicene abartıyotlar böyle konu açan insanlar yüzünden oyundan sogudum görev yapamıyormuş bahaneye bak gittim slotu alamadım nerfle konu bu aslında ama gelde böyle insanların dogru söylemesini bekle

Senior Member
    Ne nerfi yeter Allah aşkına. Oyunda millet pot alamayacak hale geldi. Ben her slotun nerflenmesindense eski haline gelmesi hatta daha da arttırılması taraftarıyım. GB'nin çok fazla değeri olmamalı. Oyun her bölgede farklı farklı farm yapmaya imkan vermeli.

Sevgili 1299 dönemine dönmek istiyoruz diyen arkadaşlar sorun slotların çok fazla drop atması değil getirdiğiniz öneriler gerçekten o kadar anlamsız ki sizin bu şuna nerf buna nerf talepleriniz anında yerine getirilse sonuç olarak sitelerden gb almaya olan bağımlılığınız sadece artmış olacak. Olması gereken 20 pc farm yapan insanların engellenmesi oyunu ticaret alanına çevirenler zaten onlar bahsettiğiniz uruk blade slotunda eskiden bende kastım saatlik net karı toplasan anca 2m olan bir slot. Bu öneriyi daha öncede yapmıştım 20 pc farmı engellemek için genie farmı yapılan moblara ms nin dışında çöp atan gem atan vb şeyler atan mobların olduğu odalara çeken taşlar eklenecek ve en az genie farmı yaptığınız kadar bu odalarda afk olmadan zaman geçirmeniz gerekecek.(bu odalardaki mobları keserken tabiki tüm joblar eşit olacak) Böylece hem herkes farm yapabilir hemde 20 pc farm yapan kişilerin bu sisteme uyum sağlaması imkansız hale gelir. Ama anladığım kadarıyla ne yazık ki ntt game bu insanları kendi çalışan işçileri gibi görüyor. Aslında aldıkları pus kaybettirdiklerinden çok daha az bu dediğim sisteme geçilse kendileride kazançlı çıkacak

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Manticore drobu düşürülmeli katılıyorum Uruk hai'nin asıl olayı ms değil mi?

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Manticore drobu düşürülmeli katılıyorum Uruk hai'nin asıl olayı ms değil mi?
    Urk hai 59 levele kadar İron crosbow atıyor , Ms var , Kırdırmalık shell var , Bus ve türleri var , Cleaver var daha ne atsın ki bütün hepsi var bir tek çöp drobu yok ama gelen coins sarı peri dc pre varsa 2 k üstünde çöpe gerek duymuyorlar

Senior Member
    Bence görevler kalkmalı zaten yapamıyoruz