Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 33
    Nerf başlıkları açan herkesin GB stokladığını düşünüyorum. 9 Ayda belki 12 13 tane char kastım kendime. tek yapamadığım görevim HTB HTC dir. geri kalan spotlardan ks ile görev alamayan zaten oynamasın bu oyunu. Ne bekliyorsunuz her görev mobuna gidip tek atmayı mı. Gidin korsan sunucularda oynayın 83 olarak başlayın burası size göre değil

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Onların dropları düşürüleceğine bütün mobların dropları alrttırılsjın ki kasmak isteyenler sadece o moblara sıkışıp kalmasın. Nasıl fikir.

Quote Originally Posted by lAMX View Post
    Nerf başlıkları açan herkesin GB stokladığını düşünüyorum. 9 Ayda belki 12 13 tane char kastım kendime. tek yapamadığım görevim HTB HTC dir. geri kalan spotlardan ks ile görev alamayan zaten oynamasın bu oyunu. Ne bekliyorsunuz her görev mobuna gidip tek atmayı mı. Gidin korsan sunucularda oynayın 83 olarak başlayın burası size göre değil
    İşte doğru yorum. Bende artık onu anladım. Bu oyunda böyle nerf istendiği zaman art niyet arıyorum. Nedense AOC yada mastadon kimse demiyor. Artık CZ deki mafyalar EMC deki solo oyuncuların farmına mı göz dikti. Sadece EMC slotu demiş arkadaş, Eğer gerçekten iyi niyetli olsadı. Direk AOC, MASTADON ve Deva daki gold bar kalksın derdi. İnsanlar ne kadar bir tuhaf.

Quote Originally Posted by Corbinal37TR View Post
    İşte doğru yorum. Bende artık onu anladım. Bu oyunda böyle nerf istendiği zaman art niyet arıyorum. Nedense AOC yada mastadon kimse demiyor. Artık CZ deki mafyalar EMC deki solo oyuncuların farmına mı göz dikti. Sadece EMC slotu demiş arkadaş, Eğer gerçekten iyi niyetli olsadı. Direk AOC, MASTADON ve Deva daki gold bar kalksın derdi. İnsanlar ne kadar bir tuhaf.
    Eski konularımdan bulursan bu konuyla ilgili up uzun bir yazı yazdım. Kimsenin umrunda olmadı. Forumu yeni öğrenmişler 1 mesaj ile konuyu oluşuturuyor üstüne de bir daha yazmıyor. Ben sadece art niyet görüyorum. Her gün aralıksız foruma girerim her gün bunun gibi 3 5 kişi gelir ve bu tür başlıklar açar. Tek dertleri ne hikmetse belli başlı yerlere Nerf gelmesi. Ya bu adamlar gb stokluyor bunu istiyor. Ya da başka spotta kasıyor kastığı Gbnin değerli olmasını istiyor. Başka bir anlam çıkaramıyorum ben

Junior Member
    Siz beni yanlış anladınız heralde Bi Uruk blade görevini bitirmek için 1 saat vakit harcadım heryeri mesken tutan mage ve okçu yüzünden. Genieyi açıp afk oluyorlar reis.
    Ben kaç senedir oynamıyorum ne GB stoklaması ? Ben senelerdir oyunu ticaret için oynayanlara hep karşı çıkmışımdır

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Genie kaldırılmalı yada fiyatı 400 kc olmalı

Junior Member
    Eski konularımdan bulursan bu konuyla ilgili up uzun bir yazı yazdım. Kimsenin umrunda olmadı. Forumu yeni öğrenmişler 1 mesaj ile konuyu oluşuturuyor üstüne de bir daha yazmıyor. Ben sadece art niyet görüyorum. Her gün aralıksız foruma girerim her gün bunun gibi 3 5 kişi gelir ve bu tür başlıklar açar. Tek dertleri ne hikmetse belli başlı yerlere Nerf gelmesi. Ya bu adamlar gb stokluyor bunu istiyor. Ya da başka spotta kasıyor kastığı Gbnin değerli olmasını istiyor. Başka bir anlam çıkaramıyorum ben
    Oyuna yeni başladım hesabımı yeni oluşturdum dostum keşke bizi önyargılarına maruz bırakmadan bi sorsaydın. Her zaman bas bas başarıyorum ticarete döndü bu oyun diye.

Quote Originally Posted by Blackhomes View Post
    Siz beni yanlış anladınız heralde Bi Uruk blade görevini bitirmek için 1 saat vakit harcadım heryeri mesken tutan mage ve okçu yüzünden. Genieyi açıp afk oluyorlar reis.
    Ben kaç senedir oynamıyorum ne GB stoklaması ? Ben senelerdir oyunu ticaret için oynayanlara hep karşı çıkmışımdır
    Şimdi dostum oyunu oynadığını beyan ediyorsun. Sorununun ise görevi yapamaman olduğunu söylüyorsun.

Peki, bu sorunun çözümü slotların nerflenmesi mi sence ? Yarın bir gün görevlerin bittiğinde item nasıl kasmayı düşünüyorsun. Her görev slotuna nerf istiyor herkes. Yani zaten oyunda aşırı kısıtlı bir farm alanı var. Bunun gibi slotlarda nerflendiğinde ne olacakğını düşünmüyorsunuz.

Ne manticore kesiyorum ne Uruk hayatımda o slotlara görev harici bile gitmedim. Benim sinirim her türlü slota zırıl zırıl nerf diye ağlamanız, 2 3 ay sonra da foruma tekrar gelip droplar neden düştü diye zırıl zırıl ağlamanız. Bir şeyler isterken sonuçlarını da düşünmeli insan.

Quote Originally Posted by Blackhomes View Post
    Oyuna yeni başladım hesabımı yeni oluşturdum dostum keşke bizi önyargılarına maruz bırakmadan bi sorsaydın. Her zaman bas bas başarıyorum ticarete döndü bu oyun diye.
    Bu oyun hangi zaman ticaret alanı değildi ki. Zaten bir mod konuya geldiğinde konuyu silecek ya da yorumları düzenleyecektir. Forum için gb satış fiyat gibi konuların konuşulması yasak.

Yeni başlatığını söylüyorsun bu görevler bittikten sonra ne yapacaksın ? Var mı planın. Başına gelecekleri anlatmamı istersen bir bir anlatabilirim

Junior Member
    Şimdi dostum oyunu oynadığını beyan ediyorsun. Sorununun ise görevi yapamaman olduğunu söylüyorsun.

Peki, bu sorunun çözümü slotların nerflenmesi mi sence ? Yarın bir gün görevlerin bittiğinde item nasıl kasmayı düşünüyorsun. Her görev slotuna nerf istiyor herkes. Yani zaten oyunda aşırı kısıtlı bir farm alanı var. Bunun gibi slotlarda nerflendiğinde ne olacakğını düşünmüyorsunuz.

Ne manticore kesiyorum ne Uruk hayatımda o slotlara görev harici bile gitmedim. Benim sinirim her türlü slota zırıl zırıl nerf diye ağlamanız, 2 3 ay sonra da foruma tekrar gelip droplar neden düştü diye zırıl zırıl ağlamanız. Bir şeyler isterken sonuçlarını da düşünmeli insan.
    Hala anlamıyorsun beni yada anlamamazlıktan geliyorsun ben yukarıda sadece görev yapamama konusuna mı değinmişim bak bakayim ben o görevleri bitirdim asıl mesele o görevler değil oyunun ticarete döndüğünü vurguluyorum. Oyunun eski ritmini yakalayabilmesi için 1299 a dönülmesi gerektiğini söylüyorum
    Görevi ks ile bi şekilde bitirirsin asıl mesele görev değil ben en basitinden dedim görew meselesini.
    Senin o slotlarda işin yoksa madem niye buna karşı çıkıyorsun gece gündüz orda olan farmerler yapsın bu kraldan çok kralcılığı sen değil bu senin işin değil tut ki senin dediğin gibi nerflenmesin e nereye kadar kardeşim ? Bu adam 40 gün 40 gece orda farm atıp kimseye gımnık koklatmayacak bu sence nekadar adaletli olur ? Hadi biraz kasarsın farmını yaparsın efendi gibi gidersin başkaları gelir bu oyunda böyle bişey olmayacağına göre ??? Ne konuşalım
    Bu oyunun amacı pk değilmi kardeşim pk. Peki nekadar pk nekadar farm atılıyor buna bi cevabın varmı ? Asıl gayesi pk olan bi oyunu gece gündüz sadece para kasmaya oynarsan kurunun yanında yaşta yanıcak kardeşim yanmak zorunda senin o dediğin gibi mümkün değil. Oyun amacından saptı önceden bi düzen vardı bukadar değildi şimdi adam işe girmiyor oyundan ev geçindiriyor sen buna okeysen boşa tartışıyoruz onu baştan söyleyim.
    Last edited by Blackhomes; 11-28-2020 at 10:28 AM.