Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33
    Junior Member

Manticore Uruk hai Ve Uruk blade dropları Düşürün

Bu farmcılar yüzünden ne görev yapabiliyoruz ne bişey. Uruk hai uruk blade Manticore gibi yerlerin droplarını lütfen düşürün gece gündüz farm yapıyorlar işleri güçleri ticaret. Bizim gibi severek oynayan oyuncular görev yapamıyor.
    Oyun iyi gitmiyor Çünkü hep paralı insanlara hitap eden bir oyun haline geldi. Yeni ve gereksiz güncellemelerle insanlar oyundan soğutuldu.Arayüzü item arayüzünü değiştirdiler Karakter tiplerini değiştirdiler, emc müziklerini ve pk savaş müziklerini değiştirdiler, krowazı getirdiler, maradonu değiştiler oyun o 1299 ruhundan koparıldı Tradeye cash şartı getirdiler Bu saydıklarımda ötürü binlerce kişi bıraktı oyunu.
    Bir şeyin doğallığı ile oynarsan o şey bozulur Buda o hesap oyunun doğası bozuldu
    1299 a dönülmeden düzelmez bu oyun. Oyun ticarethaneye dönmüş diye başlamayan birsürü dostum akrabam var
    Last edited by Blackhomes; 11-28-2020 at 12:40 PM.

Senior Member
    drop düşürme yertine görevciler için görev camp açılmalı mesela camp 2 de drop olmasın sadece görev itemi olsun

Ben de diyorum uzun zamandır ''Nerf istiyoruz ühühühü '' başlığı görmüyordum sonunda yıldılar sanırım kiii. Sabah sabah iyi geldi eline sağlık

Junior Member
    2005 de başlayıp 2014 de bıraktım. 6 sene sonra tekrar başladım çocukluğumun o mahsum oyunu ne hale gelmiş diye sürekli feryad ederim
    Karakter tiplerini değiştirmeleri çok kötü oldu yeni tipler inanın iğrenç. Eski tipleri getirmeleri gerek çünkü insanlar oyunu böyle tanıdı
    Sadece sorun tip olsa iyi. Oyunun birçok sorunu var yukarıda yazdıklarım uygulanmaz ise oyun maalesef bitecek. Dediğim gibi kısaca 1299 şart
    Bazıları diyecek 1299 mu kaldı herşey yenilendi bunu diyenler işe girmeyip oyundan ekmek yiyen tavuk dönerci kardeşlerimizdir. Bu oyun sonradan böyle oldu önceden iyidi
    Biz bu oyunu zevk için sevdiğimiz için oynarız onlar ticaret için
    Bikere NTTgame firmasının Bu iki oyuncu modelinden birini tercih etmesi lazım
    Ya oyunu severek yürekten oynayan
    Yada Zengin ve ticaretçi tayfa
    +10 +9 + 21 itemler havada uçuşuyor bu oyun herkesde +8 varken güzeldi
    Zenginler nereye kadar oynayacak bu oyunu girer +10 itemiyle 3-5 adam tokatlar sıkılır çıkar bırakır
    Ama oyunla duygusal bağ kuran insanları kazanmak önemli bunun içinde oyunu 1299 a çevirmeniz şarttır
    Saygı değer sevgili nttgame yöneticileri bizim derdimiz knight online. İnanın eleştirmek için eleştirmiyoruz gerçekleri söylüyoruz bakın oyuna girin sırf oyun pahalı ve paralı olduğu için oynamayan ve yine pahalı olduğu için istediği jobu oynayamayan bir sürü insanlar söz konusu
    Lütfen 1299 a dönün yapmayın etmeyin yahu. Bu gidişat iyi değil 1299 kurtarır bu oyunu
    Saygılarımı sunarım Yöneticilerimize
    Umarım Nttgame yöneticileri bu mesajlarımı aynen iletir MGame e.
    Last edited by Blackhomes; 11-28-2020 at 12:42 PM.

Senior Member
    Worm slotunada nerf istiyoruz. Gb 200 lira olana kadar her şeye nerf sayın yönetim.

Senior Member
    Güzel bi konuya değinilmiş. Bazı arkadaşlar da nasıl zırlıyor ötede kumda oynayın hadi.

Senior Member
    Şu oyunda görev yapamayacak kadar çapsız insaları görünce ne kadar şükretsem az ya bide forumda konu açıyorlar ahahhaa

Manticore gücüne göre gerçekten çok orantısız drop atıyor ya hp ve defansı arttırılmalı ya da dropları düşürülmelidir. Görev itemli bir okçunun 2 vurduğu bir mobun eslant çöp slotları kadar çöp atması gerçekten anlaşılması güç bir durum. Uruk hai ve blade e gelirsek geçmişte uruk blade yapmıştım bir süre öyle pek birşey kasan slotlar değil. Genelde de bu slotlarda genie ile kasıyorlar ks gelince macro açıyorlar yani görev yapmakta çok zorlanacağınızı da sanmıyorum açıkçası.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DinahMadaniii View Post
    Şu oyunda görev yapamayacak kadar çapsız insaları görünce ne kadar şükretsem az ya bide forumda konu açıyorlar ahahhaa
    Bak tavuk dönerci komik insan da gelmiş hemen nasılda ben buradayım diyorlar attıkları mesajlarla
    Sizin zihniyetiniz yüzünden bu oyun bu halde. Sözde çağdaş yenilikçi kafalar. Tabi 1299 gelirse korkuyorsun oyundan ekmek yiyemem diye değilmi. İş bulayim sana gel yok öyle oyundan ekmek yemek
    Oyun ekmek kapısı değildir zevk aracıdır tabi sizin gibiler anlamaz
    Tanıdık artık be senin gibileri şimdi işine bak işin varsa tabi
    Last edited by Blackhomes; 11-28-2020 at 08:38 AM.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Tamamını kesip de kutu almana gerek yok. O spotta bulunan oyuncular da bu yaratıklara tek atmıyorlar zaten. Son vuruş yapsanız yeterli diye düşünüyorum. Materyal kasma konusunda biraz sıkıntı çıkabilir, onda da biraz seri davranmak gerekiyor.

Bahsetmiş olduğunuz yaratıklarda ahım şahım bir drop yok zaten. Onu düşürün, bunu düşürün, bu nerf yesin. Eeee? Ne kaldı başka?

Not: Manticore ya da Uruk Blade kesmiyorum.