Results 1 to 2 of 2

Aldığım ceza hk.

Öncelikle herkeze merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi beni benzer nickten dolayı hapise attıklarına eminim.Fakat kimseye bunu anlatamıyorum. Gece karakterimi maradonda pazara bıraktım. Sabah birde ne göreyim. Aman allahım hapisteyim. Düşünüyorum sebebi ne olabilir diye düşün,düşün,düşün aklıma hiç birşey gelmedi.Sonradan bir ışık patladı beynimde. Bildiğiniz aydınlandım. Dedimki kendi kendime ya benim iki adet karakterim var. İki ayrı pc den iksinide oynuyorum. Biri piriest biri okçu. İkiside aynı anda hapse düşmüş. Okçu macrodan atıldı dediler. Tamam çıkartırım dedim.Çektim bin(1000)KC çıkarttım. Fakat malum KC fiyatları oldukça yüksek. Priestimi çıkartacak KC parasını bulamadım. Malum pandemi süreci. Sonra düşündüm ki priestin suçu ne Ey Dostlar!!! Destek bileti atsamda her zamanki hazır cevaptan bana da verdiler. Sonra dedimki bunu neden foruma yazmıyorum? Sonuç olarak geldim ve yazıyorum. Priestimi maradondayken pazarda hapise atılmasının açıklamasını istiyorum ey dostlarım. Şimdiden hepinize teşekkür ediyor iyi oyunlar diliyorum. Priest Nick (LucaRosbens) Archer Nick (LucaRosben)

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Cezanız hakkında itirazınız var ise Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri gerekli kontrollerin ardından mesai saatleri içerisinde, ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak biletinize yanıt verecektir. Bu süre zarfında ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekmektedir.

Ek olarak, müşteri hizmetlerine hesabınızın incelenmesi adına bilet göndermeniz durumunda gerekli kontroller mutlaka yapılmaktadır. Bu kontrollerin sonucunda nihai karar size kalıp bir mesaj ile iletilmektedir.