Results 1 to 8 of 8

Exclamation Görsel Efekt Fx Dosyası Lazım

oyunu silip tekrar yükledim bazı bölgeler beyaz, periler beyaz kutu içerisinde, skil efektleri beyaz kare şeklinde görünüyor... Biraz araştırma yaptım fx dosyalarında eksiklik yüzünden olabileceğini öğrendim. Oyunu silip tekrar yüklesemde düzelmiyor fx dosyalarına nereden ulaşabilirim bilgisi olan var mı ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Genelde ekran kartı güncellemeleri ile alakalı oluyor. Sisteminizdeki tüm driverlar güncel mi?

evet güncel manuel kurulum da yaptım ama düzelmedi

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Oyunun en güncel sürümünü mü yüklediniz? Şu an setup versiyonu 2311'dir alternatif link imzamızda bulunmaktadır.

alternatif linkten indirdim kurulum yaptım olmadı...

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Dns ayarlarınızı değiştirir misin? 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin. Modemi kapatıp açın.

sorun windows appdata klasöründen dosya sildikten sonra ortaya çıktı fx de bulamadık ki deneyelim son çare format gibi duruyor nerden ne gitti bilmiyorum directx de sorun yok, ekran kartı sürücüler güncel, vpn de sorun yk biraz daha kurcalıyayım çözebilirsem yazarım buradan çözümü AppData silmek pişmanlıktır

AppData'dan hangi dosyaları sildiğinizi bilmiyorsanız ve de sildiklerinizi geri getiremiyorsanız mevcut kullanıcı hesabınızı silip yeni kullanıcı hesabı açmanız gerekiyormuş. Ben yaptım düzeldi bir katkım olsun