Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    MERAHABALAR 2 AY KADAR ONCE 3. PARTI YAZILIMDAN BAN YEDIM. ama oyun icinde hic bir illegal program kullanamdigim halde defalarca bilet gonderdigim halde ilgilenilmedi ve ustune spam yedim artik bilet gonderemiyorum. konu ile ilgili ne yapmam gerekior. oakdar illegal program kullanan insanalra birsey olmuyor ama item li ve surekli online olan duzenli store den puslarini ceken insna ban yiyor. konu ile alakali bir cok defa bilet attim ama ilgilenen olmadi lutfen yardimci olursaniz sevinirim.. ROSETTA TheBARBERRR

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Emrahkara1903 View Post
    MERAHABALAR 2 AY KADAR ONCE 3. PARTI YAZILIMDAN BAN YEDIM. ama oyun icinde hic bir illegal program kullanamdigim halde defalarca bilet gonderdigim halde ilgilenilmedi ve ustune spam yedim artik bilet gonderemiyorum. konu ile ilgili ne yapmam gerekior. oakdar illegal program kullanan insanalra birsey olmuyor ama item li ve surekli online olan duzenli store den puslarini ceken insna ban yiyor. konu ile alakali bir cok defa bilet attim ama ilgilenen olmadi lutfen yardimci olursaniz sevinirim.. ROSETTA TheBARBERRR
    Selam,

Öncelikle bir karaktere ceza verilirken eşya ve pus durumuna bakılmaz Destek sistemi gönderilen talep üzerine hesabı tekrar inceler, bir yanlışlık yoksa nihai karar değişmez. Yanıt aldığınız halde ısrarla bilet göndermeye devam ettiğiniz için destek sisteminden de uzaklaştırılmışsınız. Bu durumda yapabileceğiniz bir şey maalesef yok.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheKingCaptan35
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Nick 35Mekan42Vatan 18 Senedir Knighttayım Bundan 1 Sene Önce Çarım Soyuldu Bide Hapise Yollanıyo Şimdi Hiç Bir Çözümü Yokmu Çıkartmak İçin Ptme Yada Clanıma Hile Kxp Kullanan Kimseyi Almadımda Kullanmadımda Hileye Ve Hilecilere Karşıyım Bunca Emek Harçıyorum Ne İlgilenen Var Nede Sorunu Çözen GM Bilet Yolladım 2 Gün Geçti Çalışma Saatleri 10 00 ve 18 00 Diyolar Sürekli Pc Başında Bekleyip Takip Ediyorum Sorun Hala Düzelmedi Hiç Bir Gm Açıklama Yapmadı

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad