Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Aynı durumla bende karşı karşıyayım. Pazarda otururken bir insan neden ban yerki.

Junior Member
    bir insanı bunu yaptın diye suçluyorsanız dizin sunma zorunluluğunuz var oyundayken dc olup kendimi hapisde buluyorsam bana bir kanıt sunmak zorundasınız.
    onca macro kullananları şikayet etmişler forumda oralı olmamışsınız ki kendimde gördüm gece adamlar macro ile halt trol slotlarını perişan ediyor bizde görev yapacağız diye uğraşırken hapise düşüyoruz adalet anlayışınız buysa biz bu oyuna emek vermeyelim yatırdığımızıda haram edip oyunu bırakalım.

Junior Member
    bende haksız yere uygulanan bu yaptırımı kabul etmiyorum destek ekibi otomatik cevap vermiş resmen.
    karakter kasmak için 500 lira yatırdık sadece oyuna geniesiydi potuydu görev itemi parasıydı birde yetmezmiş gibi hapise atıyorsunuz
    kul hakkı denilen birşey var bunun vebalini ödeyemezsiniz destek ekibininde verdiği cevap ortada :

Posted on: 27-11-2020 / 10:44
    Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Sistemimizde yapılan incelemelerde "Macro" kullandığınız/bulundurduğunuz tespit edildiği için karakteriniz disiplin zindanına gönderilmiştir.

Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için Kullanıcı Sözleşmemize bağlı kalınız.

Saygılarımızla,
    NTTGame Destek Ekibi

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Gerekli tüm cevaplar verilmiştir tarafınıza.