Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Post Aldığım Ceza Hk.

Konu Başlığında da belirttiğim gibi eslant da chat görevi yaparken dc oldum ve oyuna girdiğimde hapis de buldum kendimi bu nasıl bir saçmalıktır böyle biri bana açıklasın

Junior Member
    Hocam bir yanlışlık olmuştur diye ticket attım sorunu düzeltin diye şimdide cevap gelmiş macro kullandığınız tespit edildi diyor.
    Allah aşkına macro kullanmış olsam charımda itemim olur karakterim 68 lvlde kalmazdı canım çıkmış görev yapacağım diye
    millet eslant pazarda görev itemi satıyor ben kesicem diye uğraşıyorum parasızlıktan şimdide kalkmış macro diyorsunuz.

Cezanıza itirazınız var ise bilet göndermelisiniz
    Forumda hesap desteği verilmemektedir

Ayrıca bu konuya da göz atabilirsiniz : https://forum.nttgame.com/forum/show...k%C4%B1nda-255

Junior Member
    bilet gönderdim ama ısrarla macro kullanmışsınız demişler kullansam zoruma gitmez eslant chat görevi itemini pazardan çektim ve teslim etmeye giderken dc oldum oyuna girdim hapisteyim aklım almıyor bunu.

Quote Originally Posted by ByEsk View Post
    bilet gönderdim ama ısrarla macro kullanmışsınız demişler kullansam zoruma gitmez eslant chat görevi itemini pazardan çektim ve teslim etmeye giderken dc oldum oyuna girdim hapisteyim aklım almıyor bunu.
    XC taraması ile ceza almışsınız sanırım
    Eskiden kullandığınız illegal programları bilgisayarınızdan tamamen silip format atmanız lazım
    Ayrıca XC taraması ile ceza alan kişiler defalarca ve teker teker kontrol edilip cezalandırılıyor , hata payı minimuma indirilmiş durumdadır

Junior Member
    hocam yıllar sonra oyuna başladım sistemime format attım ve sadece knight online mevcut sistemimde öyle olsa başladığım gibi düşmem gerekir hapise
    68 lvl e kadar geldim zor bela görevlerle eslant chat görevini teslim ederken dc oluyorum ve hapise düşüyorum suçum olsa eyvallah diyeceğim.

Dediğim gibi hesap desteği için sadece bilet üzerinden yardım talep edebilirsiniz

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Arkadaşımızın da belirttiği gibi; cezanıza itirazınız veya inceleme talebiniz için KO > Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Junior Member
    iyide güzel kardeşim destek talebi gönderiyoruz orda macro diyorsunuz buraya yazıyoruz burdan destek verilmiyor diyorsunuz
    para yatırıyoruz bu oyuna ve karşılığında suçlanıyoruz kanıtlarımız var demişsiniz atın o zaman bana nerde macro kullanmışım bende bu konuyu kapatayım.
    haksız yere hapise atıyor üzerine 1200 np almaya mecbur bırakıyorsunuz çektiğimiz premium ve kc ler yetmedi birde hapis için kc çekmek zorunda bırakıyorsunuz.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Yaptığınız inceleme talebi sonrasında, müşteri hizmetleri gerekli kontrolleri sağlar ve tarafınıza biletiniz üzerinden nihai karar hakkında cevap verir. Ekibin dizin sunma zorunluluğu yoktur.