Results 1 to 5 of 5

Thread: Raporlama hk

Raporlama hk

Cheat report bölümüne açtığım konularda tarih olmasına rağmen işlem yapılmadı gerekçesi ise tarihlerin güncel olmamasıymış.

Adamın geçmişte bu suçu işlemiş olması cezasız kalacağı anlamına mı geliyor? Böyle saçma bir mantık olabilir mi? Resmen koyulan kuralı uygulamamak için uydurulmuş bir bahane başka hiç birşey değil. Şu kafanızı değiştirin artık!

nasıl yani ben klavuza göre açtım tarih falan istemiyordu :SSS

evet şimdi baktım benim açtığım konudada işlem yapılamadı diyor tarih yokmuş adamlar gene yırttı sülalemize sövdükleride yanlarına kar kaldı cr nin acil güncellenmesi lazım üstüne bide video istiyorlar videoyu atınca da tarih yok diyeceksiniz tarihi nereye yazacaz onuda deseydiniz bari
    Last edited by Killer000; 11-26-2020 at 06:23 PM.

https://forum.nttgame.com/forum/show...%C4%B1m%C4%B19

şimdi cheat report kullanımının anlatıldığı bölümde tarihle ilgili bişey yok varsada ben görmedim

konu anlatımında tarih kısmı varsa aydınlatılmayı

yoksa konunun tekrar düzenlenmesini istiyorum modlar cevap bekliyorum plss

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Killer000 View Post
    https://forum.nttgame.com/forum/show...%C4%B1m%C4%B19

şimdi cheat report kullanımının anlatıldığı bölümde tarihle ilgili bişey yok varsada ben görmedim

konu anlatımında tarih kısmı varsa aydınlatılmayı

yoksa konunun tekrar düzenlenmesini istiyorum modlar cevap bekliyorum plss
    Konuyu detaylıca okuduğuna emin misin?

- Rapora eklenen KSC'lerde sağ üst tarafta sunucu ismi görünür şekilde olmalıdır.
    - Rapora eklenen KSC'lerde sağ alt köşede tarih bilgisi görünür olmalıdır. Tarih bilgisinin gözükmesi için; 2 defa "-" tuşunu kullanabilir ya da PrintScreen tuşu ile ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bölüme açtığınız raporlarda sunmuş olduğunuz kanıtlar 6, 8, 9, 10 ve 11. ayın ilk haftasına ait olduğunu görülmekte. Almış olduğunuz ekran görüntülerini zamanında raporlama yapmanız gerekmektedir. Aylar öncesine ait kanıtlar bölüm kuralları gereği geçersiz sayılır ve işleme alınmaz. Bu konuda olumlu bir cevap almak istiyorsanız lütfen güncel kanıtlar ile raporlama yapınız.

İyi forumlar.